alena.rosee

MODAY | Лагідний та Дієвий ОлеоГель

MODAY | Лагідний та Дієвий ОлеоГель

Зараз такий продукт як Олеогель став досить популярним , і не дарма , такий засіб зазвичай ефективно осилує шкіру, має всякі приємні екстракти в складі та взагалі не пересушує обличчя ✨

Сьогодні розповідаю про чудовий ОлеоГель від нашого виробника MODAY 💜

Що це диво "варення" для очищення шкіри ? Давайте дивитись вже по моїй звичній схемі 🤩

🫐 Пакування: зручна стильна баночка , яка шільно закручується .

🫐Конситенція: глянцевий крем чорничного кольору , нагадує десертик 🍮 (дивись фото)

🫐 Аромат: ніжний та ягідний , дуже приємний , такий хочется спробувати на смак 🤭

🫐Склад:

Glycerin, Ethylhexyl Cocoate, Vitis vinifera (grape) seed oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sucrose Stearate, White Clay, Diatomaceous Earth, Aqua, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Magnolia Officinalis Bark Extract, Lecithin, Sunflower seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Parfume, CI 60730.

Крім очищуючих компонентів , тут є корисні штучки для шкіри , а саме :

  • Вітамін С - антиоксидант для рівного тону шкіри
  • Біла глина та Діатомова земля - для ефективного очищення
  • Комплекс вітамінів та антиоксидантів - для живлення шкіри та захисту від вільних радикалів
  • Легкі оліі - для відновлення шкіри
  • Рослинні екстракти для зволоження, відновлення щкіри

🫐 Ефект:

Олеогель використовується просто та легко: наносите на сухе обличчя (з макіяжем ) масажуєте, додаєте трошки водички для емульгацїї (гель перетворюється в молочко) , змиваєте (я використовую спонж) і після цього обов'язково змиваєте залишки пінкою чи гелем для вмивання 🫧

Мені дуже подобається його практичність та ефективність , він дійсно розчиняє найстійкіший макіяж жа лічені хвилини , та навіть більше , менше чим за хвилину . В очі не пече , подразнень не викликає , нереально лагідний до шкіри.

Раніше я працювала з гримом , який змивається ще важче за стійкий макіяж , і знайти ось так такий демакіяжний засіб було не просто , щоб він працював та не коштував як машина 🤭 цей же ОлеоГель прекрасно справляється з будь - яким видом стійкого макіяжу .

На руці я нанесла:

Туш, стійкий олівець для очей , стійкий олівець для губ , стійкі тіні та плотний консилер. Все змиваєься швидко та без тертя.

Тому якщо ви в пошуку гарного бальзаму демакіяжу , рекомендую придивитись до цього засобу 💜