Hrystja_

Популярний дуохромний хайлайтер Essence…

Популярний дуохромний хайлайтер Essence…

Так-так... я жертва реклами 😂. Ну люблю я випробовувати всі новинки на собі. Цей хайлайтер теж не виняток.

Про нього говорили всі і навколо. Тож і я не чекала.

Популярний дуохромний хайлайтер Essence…

Його стандартна ціна коливається в межах 150-170 грн.

Виглядає він справді класно, дуже класно переливається в пачці срібним, фіолетовим, рожевим.

Щодо упаковки: ця кришечка тут максимально незручна. Вона дуже важко відкривається, відкрити її однією рукою взагалі не варіант, та й двома треба прикласти силу.

Тепер головне: на руці зайлайтер дуже класно виглядає і переливається. Здавалося, що він ідеальний.

Коли нанесла на щоки, то такого сяйва я не помітила. Весь той блиск ніби вбирається шкірою, і залишається тільки "голий" фіолетовий відтінок. Я не знаю, чому в мене так, але пробувала різні варіанти, на різні тональні, пензликом, пальцями...результат однаковий.

Стійкість в нього вражаюча, тримається реально весь день...але тільки фіолетові блискітки. А особисто мені хотілося б, щоб ще й срібні...бо саме вони створюють ефект свіжого погляду.

На вечірку, чи ще на якусь грандіозну подію він буде ідеальний, на кожен день- мені занадто.

Але зате він дуже класно виглядає замість тіней. Це дуже вдалий відтінок, і не завжди такий зустрінеш. Він холодний, тож класно поєднується з іншими.

На третьому фото якраз він в ролі тіней.