Mandarinka

Зволоження та пом’якшення з гіалуроновою альгінатною маскою

Зволоження та пом’якшення з гіалуроновою альгінатною маскою
Зволоження та пом’якшення з гіалуроновою альгінатною маскою

Вітаю! Ділюсь своїми враженнями від преміум альгінатної маски на проблемній шкірі в період загострення заплень. Це далеко не пеша маска в моємо арсеналі від бренду, але точно не остання від Joko Blend.

Дизайн, як і зазвичай, стриманий, але продуманий. Є і невеличкий малюнок, і вся необхідна інформація зі зворотнього боку - все що вам буде важливо знати перед застосуванням.

Зволоження та пом’якшення з гіалуроновою альгінатною маскою
Зволоження та пом’якшення з гіалуроновою альгінатною маскою

Порошок має приємно блакитний колір, який стає доволі насиченим, коли розводиш маску водою. Насиченого запаху маска не має, а тому не викликає дискомфорту під час використання.

Я використала половину пакета. Воду необхідно додавати в співвідношенні 1 частина маски до 3 частин води. Змішуємо суміш за допомогою лопатки з набору, намагаючись максимально розчинити маску і уникнути грудочок (у мене все ж залишилися кілька невеликих грудочок). Потім швидко наносимо маску, доки вона не застигла. Бажано завчасно умитись - щоб максимально швидко нанести масочку.

Залишаємо маску на 20-25 хвилин. Навіть якщо ви не подивитеся на годинник, відчуття стягнутості підкаже, що настав час її знімати. Зняти маску досить легко (якщо правильно її підготували і не шкодували порошку) — вона знімається великими шматками.

✔️ Після зняття маски шкіра починає активно "дихати", оскільки маска добре проникає в пори.

✔️ Головне призначення цієї маски — зволоження, і вона чудово з цим справляється. Немає необхідності одразу використовувати тонік чи крем.

✔️ Як я і говорила на початку у мене загострення запалення, і маска трошки їх заспокоїла. Я спочатку засумнівалась, оскільки очікувала тільки зволоження, але виявилось що в складі є і олія меліси і екстракт ромашки - що дуже позитивно впливає на загоювання висипів. Хоча миттєвого загоєння чекати не варто, але маска добре заспокоює шкіру.

✔️ Альгінатні маски зазвичай ефективні в боротьбі зі зморшками, і ця маска не є винятком. Вона зволожує і підтягує шкіру, надаючи їй тонусу.

Мені дуже сподобалася ця маска. Вона ідеально підходить для зволоження і тонізації шкіри, особливо під час запалень.