DARIIAKOVACH

ВИКИДУШКИ

ВИКИДУШКИ

Привіт, красунечки🕊️ Трохи зібралось у мене засобів, на їх місця вже збирається по трохи нових засобів, які я планую показати

А ще я мрію розібрати декоративку 🥲

Засобів для волосся у мене найбільше завжди

Цього разу я викидаю:

  • 2 шампуні Scalp. Безсульфатний і для глибокого очищення. Хороші засоби, гарно очищують, але вже набридли тому ближчим часом не повторюватиму
  • Спрей About, ще трохи залишилось але вже не розпилює, давно лежить чекає викидушок. Гарний, приємний аромат, волосся зволожує і захищає від температур
  • Сухий шампунь Batiste. Ну, це найкращий сухий шампунь, я постійно купую і повторюю.
  • Маска для волосся BeBio, дуже класна, але я все ж люблю коли волосся обтяжене і не пухнасте. Тому буду брати щось з силіконом або чимось подібним
  • Скраб антицелюлітний охолоджуючий Joko Blend. У мене була ціла серія на тестуванні і я майже не користувалась нею, бо дуже холодно.

А от скраб від Mermade чекає повернення гарячого водопостачання для затесту, перший затест дуже був приємним.

  • Гель для вмивання Byphasse, який став гелем для душу. Як гель для душу-гарний, як гель для вмивання дуже сильно вимиває, мені це занадто
  • Гель для душу 3в1 з вовком) Old Spice. Він дуже класний, але вже є новий з пантерою і подобається більше
  • Крем-пінка CeraVe. Класний засіб для вмивання, для демакіяжу.

Ось і все, це всі такі скромні викидушки

Стільки нового, що не встигаю писати дописи 🙈

Обіймаю🤍