alena.rosee

Who is BURKUN? | SkinRiches

Who is BURKUN? | SkinRiches

Who is BURKUN? 🌻

SkinRiches - молодий український бренд, який має засоби з цікавими натуральними інгредієнтами.

Побачивши промо, я одразу запитала себе, а що ж таке цей Буркун (та з чим його їдять? )))) ). І повірте, він справді їстівний 😁

Для себе обрала умивалочку та крем, тому розповідаю свої враження про ці засоби.

Натискай "Дізнатись більше" .

Бурку́н лі́карський - медоносна, ефіроолійна і лікарська рослина.Використовується і косметиці, і в медицині. Рослина їстівна, молоді листя використовують в салатиках. А відвари та настойки буркуна мають відновлюючі , заспокійливі, загоюючі властивості.

Ви точно бачили цю рослину вздовж доріг та узбіч.

🌻

SkinRiches Burkun Cleansing Gel

💛Пакування: зручний флакон з дозатором, має гарний та ніжний дизайн етикетки

💛Консистенція: непрозорий гель середньої густоти

💛Запах: дуже ніжний, майже без запаху, але я чую нотки природних рослинних компонентів

💛Активні інгредієнти:

Містить Екстракти Буркуна, Морської Ягоди та Масло Авокадо.

💛Ефект:

Гель має середнє піноутворення і лагідно очищає шкірний покрив. Для мене він ідеальний зранку.

Шкіра після вмивання не стягнута, ніжна та м'яка. Гель не очищує до скрипу.

Після використання засобу шкіра гарно очищена та готова до тоніка та інших засобів бьюті рутини.

SkinRiches Burkun Face Cream

🌻

💛Пакування: пластиковий флакон з вакуумним дозатором. Зручно та гігієнічно, обожнюю таке пакування.

💛Консистенція: еластичний крем білого кольору

💛Запах: ніжний, майже не відчутний, мені пахне насінням , сухоцвітами та полем

💛Активні компоненти:

Екстракт Буркуна - для регенерації, зволоження, живлення та оновлення шкіри

Масло виноградних кісточок та Макадамії - для живлення та зволоження

Екстракт морської ягоди та Моркви - для тонізації та природного сява.

Крем містить ферменти для покращення текстури шкірного покриву.

💛Ефект:

В мене нормальний тип шкіри, трохи чутлива, але влітку в спеку це більш комбі шкіра. Хочется легкого зволоження без перенасичення.

Крем хоч і поживний  але має досить лайтову та приємну консистенцію, він швиденько вбирається після тоніку і залишає лиш оксамитовий фініш, без жирної плівки чи масного обличчя.

Ідеальний та універсальний , і на день, і на вечір, і під макіяж. З цим кремом шкіра дихає. Користувалась навіть в спеку , відчуття приємні ☺️

При тривалому використанні зменшуються подразнення, особливо одразу чудово видно ефект після застосування кислот та пілінгів, підтримується природне зволоження , більш швидко загоюються всякі недоліки на шкірі.

Чи пробували ви якісь засоби цього бренду? Я чула що бренд готує нову серію з також цікавим інгредієнтом у складі, тож чекаємо на прем'єру 🌿