alena.rosee

Lelya Lelya | Lunnitsa

Lelya Lelya | Lunnitsa

Всім привіт! 💕

Спробувала аква-крем та масочку для обличчя від бренду Lunnitsa та ділюсь враженнями від цього косметичного дуету.

Натискай "Дізнатись більше" 💦

Я шукала досить лайтовий крем на кожен день, максимально легкий для спеки та для шкіри обличчя.

💦Пакування: пластиковий флакон з вакуумний дозатором, тішусь що виробники почали використовувати все частіше і частіше таке пакування)

💦Консистенція: гель-крем, невеликої кількості вистачає на все обличчя

💦Запах: ой він суперовий, пахне свіжістю, водичкою, обожнюю такі аромати в косметиці, мені запах нагадав серію Діор Аква.

✨Активні компоненти:

Бамбук

Алое

Гіалуронка

Як то кажуть просто і зі смаком, тріо для якісного зволоження шкіри без обтяження.

✨Ефект:

Я наношу крем 1 раз на день , інколи 2, хоча він універсальний, можно використовувати і вдень , і ввечері.

Після тоніку вбирається він моментально, не залишаючи ні лискості, ні плівки, ні стягнутої шкіри. Якщо шкіра суховата вона моментально наповнюється вологою .

З цим кремом дружать тональники, пудри, СПФ, він не робить ефект парника чи сауни на обличчі.

Шкіра з цим кремом в міру матова, якщо є подразнення чи почервоніння, алое гарно їх заспокоює .

В цілому гарний універсальний крем, особливо актуальний в спеку, коли треба і зволожити шкіру, але не хочется її перегружати масними текстурами.

Маска Анти-акне

🌿Пакування: тюбик з мякого пластику , гарний дизайн, мені подобається)

🌿Консистенція: в міру рідка маска, сірого кольору

🌿Запах: насичений ментоловий

УВАГА! Якщо у вас є реакція на ментол, перед застосуванням зробіть тест на алергію.

🌿Активні компоненти:

Каолін - для очищення шкіри

Ментол - тонізування шкіри

Евкаліпт - антибактеріальний, загоюючий ефект

✨Ефект:

Я маску наношу на основному на Т-зону, вона має дійсно яскравий ментоловий аромат. Освіжає приємно, особливо класно зараз в спеку))) ❄️

При першому користуванні помітила що посвітлішали чорні точки пори звужені, шкіри в загальному плані має кращий вигляд. При систематичному користуванні шкіра має більш рівний тон та навіть в спеку не має недоліків . Сліди від акне світлішають.

Маска гарно змивається теплою водичкою, але я використовую ще спонжик.

Маска сподобалась як экспрес маска для очищення обличчя, вона досить економно використовується, тому такої порції вистачить надовго.

В парі з аква-кремом можна отримати чудовий результат чистої матової та зволоженої шкіри.