alena.rosee

Антистрес для шкіри | MODAY

Антистрес для шкіри | MODAY

Я не була знайома донедавна з цим брендом, але знала вже про цю маску.

Про неї говорили дівчата , блогери та дівчина в магазині)))

Авжеж, я не могла не спробувати, що це за диво-маска і дійсно від неї такий антистресс . 🫧

Давайте дивитись!

Маска від MODAY Clear & Glow

🌿Пакування: зручна баночка, яка продається в картонній коробці де написана вся інформація про виробника

🌿Консистенція: кремова, пластична, немов трошки взбита як мус світло-зеленого кольору

🌿Запах: яскравий, трав'яний з нотками камфори, схоже пахне Кармекс, після змиття на обличчі не залишається

Активні компоненти:

Ця маска - антистрес містить досить багато цікавих компонентів:

💦Вітамін Е та  ХлорофілКомплекс в якості антиоксиданта

💦Алантоїн - заспокоює будь-яке подразнення та почервоніння

💦Камфора, Цинк та Евкаліпт - мають потужний антисептичний ефект, загоюють , прибирають висипи

💦Саліцилова кислота - очищає та робить м'який пілінг ефект, пори очищені.

💦Азелаїнова кислота - потужний компонент від подразнення та недоліків.

🌿Ефект:

маску можна наносити 1-3 раза на тиждень , але мені так подобається ефект, що я не нехтую та наношу її 3 рази))))

Розподіляю на шкірі пензликом в не товстий шар, можна триматии 5-15 хв, я тримаю 10, ефект однаковий на моїй шкірі, що 5, що 15.

Маска нереально приємна, вона застигає, але не стягує обличчя, залишаючись кремовою. Не пече, не холодить. Змиваю теплою водою та спонжем.

✨Ефект просто шикарний! 🫢

Шкіра має дуже рівний тон, якщо було якесь покрасніння - воно проходить, якщо активний прищик, маска допомагає його витягнути та прибрати .

Шкіра очищена як після пілінгу, але взагалі не суха, не пересушена.

Навіть трошки зволожена. 💦

Ефективна, і не дарма про цю маску всі говорять 💙

Її об'єм всього 50 гр, але наноситься вона досить економно.

Я із задоволенням користуюсь цією  маскою , навіть забула про інших своїх улюбленців подібних категорій продуктів))) навіть про ГлемГлоу 🤫

Отже сміливо можу радити спробувати її.

Моє знайомство з брендом пройшло так шикарно, ще й з олеогелем, що я вже пробую і інші цікаві продукти 💕