lyuba_belllaaa

Літня косметика для ідеальних ніг

Літня косметика для ідеальних ніг
Літня косметика для ідеальних ніг

Отже, зазвичай переді мною задача: червень, +30 і мої сині ноги необхідно перетворити на засмаглі і добре зволожені. Засмагати мені більше не можна (мелазма, пігментація), тому я дістаю мої улюблені засоби 💄

Засіб No1 - найпростіший. Lirene Perfect Tan Fluid-Balsam Body BB - крем з тоном і блиском, який перетворює мої ніжки бройлера 😆 на досить привабливі. Легкий темніший тон+блиск який гарно відбиває світло і приховує всілякі неідеальності. Змивається легко водою (нотатка для себе: з не носити у дощ з білим!), і трішки зволожує шкіру. Зранку нанесла, увечері змила - і цілий день красуня.

Пост про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/38658/

У каруселі на фото 1 - ліва з майже змитою автозасмагою, права- з Лірен ВВ. Зверніть увагу, як вирівняв тон!

Спосіб No2 - довший, але тривалий.

Автозасмага Revolution Beauty Aqua Tanning Mousse - мій поки найкращий (а за 8 років у країні автозасмаги UK я перепробувала буквально 🤪 все).

Чим він такий класний?

- не має запаху! клянусь, це перший спрей який не має цього приторного запаху яким від тебе несе цілий день

- не лишає розводів, якщо наносити його рукавичкою і не занадто багато

- дуже швидко сохне.

Зазвичай наношу його зранку, і увечері змиваю у душі.

На фото 2 я у перший день відпустки вже кольору курки гриль😂 лише після нанесення мусу двічі за тиждень. Одного нанесення вистачає на насичений колір на 7-10 днів.

Загальні правила нанесення автозасмаги

- не набирати забагато (краще нанести зе раз за кілька днів!),

- зволожити шкіру на ніч кремом

- перед нанесенням додатково зволожити кремом лікті, ступні і коліна 9там сухіша шкіра, і автозамага може лягти темніше).

Багато де радять поскрабувати шкіру, але я таким не бавлюсь - результат такий самий.

Зрозумійте мене правильно, я людина 2000-них, я досі вважаю засмагу сексі.

А цей засіб дає ефект автозасмаг вдвічі дорожчих.

Мій флакон старого дизайну, обов'язково куплю цей ягідний також.

Наступний крок - крем для тіла. Автозасмага підсушує шкіру, тому хороше зволоження просто необхідне. Тут мій фаворит Caudalie Vinotherapist Hyaluronic Nourishing Body Lotion. Це мій 4 чи 5 флакон, і якесь просто фантастичне зволоження.

Що робить лосьйон?

- шовковисте нанесення, яке зразу поглинається шкірою (якщо у вас не суха шкіра - обережно, він може виявитись липким)

- тонкий запах винограду і квітів (фірмовий аромат лінійки)

- зволоження і наповнена пружна шкіра до настпуного дня. Ненавиджу оці всі мото: "зволоження 24 години", але тут це правда

- органічний, не тестований на тваринах і французький 🤩

Наступний - дуже улюблений засіб, сухе масло Nuxe Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil. Мікс ароматних олій з запахом жасмину.

- зволожує

- надає блиск шкірі

- не липка (трішки, звісно - але нога до ноги не липне і на одязі не лишає плям)

- аромат, що не потребує парфумів (якщо нанести на пульсуючі точки)

- і просто шикарний продукт- так приємно іноді приділити собі той час і нанести засіб ❤️

Більше деталей тут https://club.makeup.com.ua/post/37968/

Третє фото у каруселі- я щаслива, з автозасмагою, милюсь у офіс (без жодної засмаги на сонці!) 😀

Діліться, без яких засобів не уявляєте літа?

Літня косметика для ідеальних ніг
Літня косметика для ідеальних ніг
Літня косметика для ідеальних ніг