Alina_Demchenko

Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus

Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus
Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus
Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus
Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus
Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus

Бальзами для губ - для мене королі моєї косметички, рюкзаків та кишень верхнього одягу. Без них нікуди і тому в мене поповнення у вигляді Mixtura Lip Balm Citrus. Про бренд я дізналась завдяки Makeup Club і дуже рада цьому. Особливістю цього засобу є натуральність і до моменту поки не приїхала посилка в мене були сумніви що до цього, але як тільки я побачила цей бальзам - я зрозуміла що помилялась.

Бальзам у формі стіку, знаходиться у зручному та компактному пакуванні. Саме таке - я обираю при виборі гігієнічних помад. Об'єм - 5,5мл ( об'єм Carmex Lip Balm - 4,25г , ціна - майже однакова).

При відкритті я одразу почула цей яскравий солодкий аромат. Очікуючи по назві отримати цитрусовий вибух з акцентом на лимон, я отримала гарний зацукрований апельсин разом з цедрою. Це і нагадало мій улюблений торт, де шоколадне брауні містить шар з ніжним апельсиновим джемом і солодкою цедрою. Я одразу була просто закохана в цей аромат. Я наче відчуваю суміш шоколаду і апельсину на своєму язику. Доречі на смак відчувається лише цедра, без цукру ))) Ну а що, продукт натуральний і я так чи інакше інколи облизую губи )))

Колір бальзаму - жовтий, не рівномірний. Можна побачити більш світлі або більш темні ділянки. Я одразу згадала свою знайому, яка робила самостійно доглядову косметику і постачала мені прекрасні натуральні бальзами. Так ось - цей 1 в 1 з моїм улюбленим, лише аромат інший. Текстура, навіть зовнішій вигляд - як у мого улюбленця. Я була у приємному шоці, бо дівчинка поїхала у Грузію і в мене не було можливості якось отримати свій улюблений продукт. ДЯКУЮ МІКСТУРІ ЩО В НИХ Є ЦЕЙ БАЛЬЗАМ .

Текстура у засоба при різній температурі - різна. Вона більш тверда на відмінно від звичайного бальзаму, але легко тає на губах. Вона більш масляниста, але не відчувається плівкою, дуже комфортна. Завдяки цьому - вона більш повільно поглинається, але краще пом'якшує губи і довше тримає ефект .

Бальзам не пересушує губи, не тінтує. Також продукт не викликав алергічної реакції, хоча я не в ладах з медом.

При регулярному використанні зранку або ввечері і забуваючи мастити вдень, я помітила що губи перестали тріскатись. Так, вони все ще сохнуть, але вже не так стягують, та й корка стала не такою жорсткою. Тож бальзам я одназначно рекомендую . АЛЕ В КОГО Є АЛЕРГІЯ - РЕТЕЛЬНО ПЕРЕВІРТЕ СКЛАД НА НАЯВНІСТЬ АЛЕРГЕНІВ. Пишу це, бо не сумніваюсь в натуральності цього продукту і через це попереджаю)))

Моя оцінка 10/10 )))

Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus
Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus
Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus
Ласощі для ваших губ : Mixtura Lip Balm Citrus