Alina_Demchenko

Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10

Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10
Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10
Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10
Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10
Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10

Праймер для обличчя з ефектом сяйва від Sane одразу потрапив до мого сердечка. Він полегшив процес макіяжу, а також став тим самим косметичним єкстровертом, який зумів знайти спільну мову з будь яким тональним засобом.

Молочного кольору база, має легку та невагому формулу. Аромат має невелички натяк на аптечність, але є щось спільне з іншими продуктами бренду. Продукт з декоративної лінійки легко помітити : на відмінно від доглядової серії, він знаходиться в чорному пакуванні, але при тому містить в собі фірмовий стиль компанії.

Продукт дозується доситься легко : невелички носик допомагає легко і без проблем дозувати базу. При розподілі по шкірі, молочний колір пропадає і спершу здається звичайним зволожуючим кремом. Але якщо придивитися, в ній є невеличкі сяючі делікатні частинки, які надають шкірі природнього вологого ефекту.

Продукт зволожує шкіру, але все одно під нього - наношу звичайний догляд.

Праймер частково блюрить і вирівнює тон шкіри. При тому - не відчувається на обличчі.

Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10
Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10
Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10
Кожен мейкап починається з нього : Sane Illuminating Primer SPF 10

Мені зручно наносити продукт пензлем, хоча і руками виходить досить не погано. Він рівномірно розподіляється по обличчю, не скочується і не лягає плямами. Після висихання його не помітно на обличчі. Воно здається більш сяючим і здоровим.

Не підкреслює шелушіння і не стягує шкіру.

Навіть з найкапризнішими тональними засобами - працює гарно. Помітила що при використанні бази, тонального засобу треба наносити менше і що особливо сподобалось, деякі тональні засоби В ТАНДЕМІ З ПРАЙМЕРОМ - перестали так сильно окислюватись. Це був для мене шок, приємний шок.

Праймер не викликає алергії чи прищів, легко змивається.

Інколи я наношу лише праймер на обличчя і воно вже виглядає краще, а ніж було ( а це ще з тим, що в ньому нема якогось пігменту).

Продукт мені сподобався і я точно буду повторювати цю покупку.