Ta_nyaaaaaaa

Претендент на найкращий ВВ літа 2024? | Dermaskill Bb Smart Cream SPF30

Претендент на найкращий ВВ літа 2024? | Dermaskill Bb Smart Cream SPF30
Претендент на найкращий ВВ літа 2024? | Dermaskill Bb Smart Cream SPF30
Претендент на найкращий ВВ літа 2024? | Dermaskill Bb Smart Cream SPF30

Влітку завжди хочеться мінімум макіяжі, легких текстур і в тому числі тональних засобів. Я знайшла гарний bb-крем, який підходить під усі ці пункти і є ідеальним на літо ☀️ НЕ комедогенний, що так важливо ❗️

Претендент на найкращий ВВ літа 2024? | Dermaskill Bb Smart Cream SPF30

Туба знаходилася у картонній коробці, яка додатково захищена запаяною плівкою, що дуже надійно.

На ній вся необхідна інформація про продукт.

Дизайн приємний, однотонний: срібляста гвинтова кришечка та біла туба.

Ззаду на тарі інформація про склад.

Термін придатності 8 місяців.

Об‘єм цілих 50 мл, що дуже круто для тонуючого засобу. Адже зазвичай ми отримуємо 30 мл продукту, рідше 40 мл.

У використанні він економний, тож вистачить такого об‘єму надовго 🔥

Відтінок у бб-крему лише один, і він підлаштовується під тон, адже не дарма він позиціонується як «розумний» 😉

Це бежевий, що має легкий жовтий підтон, хоча інколи здається нейтральним.

Консистенція доволі рідка, більше схожа на легкий флюїд. Через це мені доводиться зберігати його у перевернутому вигляді. Не хочеться втрачати це рідке золото))

А завдяки легкій текстурі отримую невагоме, натуральне, але і з гарнимм маскуючими властивостями покриття

Аромат не відчуваю взагалі, що також є безумовним плюсом, особливо для чутливої шкіри.

Ще у підзаголовку я висловила свій захват щодо складу цього крему.

Із основного:

🙅‍♀️ НЕ комедогенний, тобто не містить компонентів, що потенційно можуть викликати висипання/забивати пори

☀️ містить SPF30 захист від сонця, блокує UVA та UVB випромінювання, за допомогою фізичних і хімічних фільтрів

🤍 не лише тонує шкіру, а й має багато доглядових компонентів, що працюють на покращення стану шкіри

Усіх складових дуже багато, зупинюся на ключових/активних:

▫️ Helix aspersa muller extract (екстракт равлика) – містить алантоїн, колаген, еластин, гліколеву кислоту та антиоксиданти, що сприяють регенерації шкіри, загоєнню ран, зволоженню та захисту від старіння.

▫️ Glycyrrhiza glabra (licorice) root extract (екстракт кореня солодки) – має протизапальні, антибактеріальні та освітлюючі властивості, допомагає боротися з гіперпігментацією і вирівнювати тон шкіри.

▫️ Centella asiatica leaf extract (екстракт листя центели азіатської) – стимулює синтез колагену, заспокоює подразнення, зменшує запалення і покращує загоєння шкіри.

▫️Palmitoyl tripeptide-5 – пептид, що стимулює вироблення колагену, покращує пружність і еластичність шкіри, допомагає зменшити зморшки.

▫️Palmitoyl hexapeptide-12 – пептид, що сприяє виробленню колагену та еластину, допомагає зменшити ознаки старіння.

Стосовно сонцезахисних фільтрів ☀️:

Хімічні фільтри - Octyl Methoxycinnamate (Ethylhexyl Methoxycinnamate) – захищає шкіру від ультрафіолетових променів типу B (UVB). Це поширений хімічний сонцезахисний фільтр, який поглинає UVB-промені та перетворює їх на менш шкідливу енергію (тепло).

Фізичні фільтри - Iron Oxides - здатні розсіювати та відбивати ультрафіолетові (UV) промені, що допомагає зменшити їх проникнення в шкіру. Це особливо корисно для захисту від UVA-променів, які проникають глибше в шкіру і можуть викликати старіння та пошкодження ДНК.

Як ви уже помітили, склад шикарний, бо він поєднує доглядові компоненти із декоративними, тонуючими.

Цей бб-крем я наношу на очищену і зволожену шкіру обличчя зволожуючим табору сонцезахисним кремом.

Хочу наголосити, що він не скочується і не конфліктує з іншими косметичними засобами.

Лягає на обличчя дууууже легенькою, тонкою вуаллю, створюючи натуральний сяючий ефект, завдяки чому дійсно отримую той самий ефект «другої шкіри».

Коли всідається, то має більш сатиновий фініш, водночас так гарно підсвічуючи шкіру.

Розумний BB ідеально підлаштувався під мій тон (зазвичай обираю найсвітліший або другий у лінійці відтінок). При свотчі на руці він здався мені затемним, але при нанесенні, тушуванні на обличчі він підлаштовувався все краще.

Він вирівняв тон обличчя, перекрив невеликі почервоніння і нерівності.

Цей BB не про щільне покриття, а про легке, натуральне і дихаюче. Саме такого мені і хочеться влітку, щоб не перевантажувати шкіру.

При цьому, шкіра постійно залишалася зволоженою, наповнено і тон лежав чудово)

❗️Його обов’язково раджу закріплювати пудрою для гарної фіксації. У такому випадку він тримається цілий день не сповзаючи, не скочуючись і зберігаючи первинний від нанесення вигляд. Також після закріплення можна не чекати, поки бб схопиться, бо не завжди є на це час.

Моїй комбінованій шкірі він зайшов на УРА. Так само гарно сподобається сухій шкірі, та й жирний, проблемний тип буде в захваті, бо розумний ВВ якісно доглядає, заспокоює і навіть загоює, ще й має протизапальну дію 🔥

За час щоденного використання не викликав жодних негативних реакцій (у тому числі запалень, алергій) на чутливій, проблемній шкірі.

З ним шкіра завжди виглядала здоровою і зволоженою БЕЗ натяків на лущення і сухість.

Крім того, з ним моя шкіра стала краще. Але напевно це не лише його заслуга 🤭. Ви ж пам'ятаєте як я стикнулася з проблемою непідходящого крему? Так от, нещодавно я розповідала про інші засоби, які зараз допомагають мені відновити шкіру після невдалого досвіду з кремом і надають їй здоровий вигляд:

🫧 пінка для вмивання, що вирівнює тон шкіри, заспокоює її -https://club.makeup.com.ua/post/42125/

🫧 нереально крута бульбашкова (киснева маска з чорницею. З нею шкіра стає кращою з кожним використанням - https://club.makeup.com.ua/post/42445/

Отже, розумний бб-крем Dermaskill впевнено став моім фаворитом літа 2024, посунувши всіх попередніх бб-кремів. Саме до нього тягнеться рука щодня 🫶🏻

Красуні, а ви теж обираєте на теплу пору легке покриття? Особисто я так, тому дуже рада, що знайшла нового улюбленця ❤️