Vikulyk

Олівець для яскравого акценту

Олівець для яскравого акценту

У мене дуже гарний відтінок 410-це насичений васильковий, який надасть дуже гарних барв макіяжу.

Тож натискайте "дізнатись більше", там будуть детальні фото і враження від використання.

В мене є синій олівчик від Колор Інтенс, але він цьому не рівня відверто кажучи.

Олівець для яскравого акценту

Олівець автоматичний, що зручно, бо не треба точити, але потрібно акуратно користуватись і не сильно викручувати, щоб не зламався, як це буває з такого роду упаковкою.

Він має має гелеву формулу, не скажу, що олівець дуже жирненький, проте лягає м'яко і насичено. Також хочу відмітити хорошу пігментацію і яскравість.

Таким синім можна зробити, як гарну акценту стрілочку, так і іншим способом підкреслити очі і додати ізюминки в макіяжі. Я вирішила промалювати нижню повіку і водну лінію-виглядає досить цікаво, мені подобається. Він дещо електрик, і наче підсвічує макіяж.

Взагалі я не можу налюбуватись, краса і насиченість відтінку 410 зводить мене з розуму 😍

Стійкість тут відмінна, дуже круто тримається навіть на слизовій. Не має відчуття дискомфорту , очі не сльозяться з ним.

Висновок. Це хорошої якості олівець, у дуже красивому відтінку, який вкрав моє сердечко. Насправді обожнююю синій в макіяжі, коли він такий насичений. Вважаю, що можна розгулятись і придумати багато варіантів цікавого макіяжу.