alena.rosee

Викидушки Викидушечки

Викидушки Викидушечки

Хто зі мною тут давно , то знають , як в минулому році я кожен місяць робила дописи про викидушки та дописи про сортування сміття , тощо ))) та навіть отримала номінацію року за це 🤭 Сподіваюсь в цьому році номінація буде , але інша 💕

А чому ж не показую дописи зараз? та тому що не було якось часу все збирати і купою викидувати 🫧

Але трошки назбиралось такого 🛍️

Кому ми кажемо Чао ?

  • Марвіс зубна паста - зараз вони мені дуже підходять , тому замінила на інший Марвіс , до речі готую , але повільно, допис про чайну колекцію 🤩
  • Тонік Реланс - хороший , люблю коли спрей , влітку став липкуват, замінила на інші тоніки )
  • Крем Біотерм - знаю йому пісні співають , але мені ніяк взагалі ... коли було промо бренд подарував і ще пару баночок та мініатюр , але я всі роздала родичам , але сподобався чи він їм - не знаю , треба спитати ))) але тут все індивідуально , у бренда є повно інших класних для мене засобів )
  • Рітуалс Карма крем - улюблені текстури , гарний аромат ) замінила на бвлселект та інший Рітуалс
  • Пінка Ля рош - гарна базова пінка , замінила на Біоселект
  • Маска крем для рук Ерболаріо - рідко коли пені щось не подобається у бренда , але цей засіб ні. Нічого не робить , в наборі були перчатки ще , але крем ніяк не зволожує .
  • Крем Ретинол Боттега верде - гарний базовий крем, приємний аромат
  • засоби від недоліків: Clinique - топ, дуже класний. Sebamed - ніякий , не можу рекомендувати , Avon - топ , як Клінік тільки дешевше , купляю такий багато років , вистачає тюбика на рік десь )
  • набір Натуреаль , про нього писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/39755/