Дарина🦉

Балансувальна сироватка для комбінованої та жирної шкіри

Балансувальна сироватка для комбінованої та жирної шкіри
Балансувальна сироватка для комбінованої та жирної шкіри

Мене дуже приємно вразила нова лінійка Skin Detox від Joko Blend. Про міцелярну воду розповідала тут - https://club.makeup.com.ua/post/42644/ , про гель для вмивання та тонік - https://club.makeup.com.ua/post/42642/

Це дуже класна, дієва та комфортна лінійка для жирного типу шкіри, саме на літо! Сьогодні про - 🌿 Балансувальну сироватку для комбінованої та жирної шкіри.

🌿Переваги від виробника:

Балансувальна сироватка для комбінованого та жирного типів шкіри Joko Blend™ насичена активними компонентами, які допомагають покращити стан епідермісу та надати йому здорового вигляду.

🌿Склад:

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Propylene Glycol, Bakuchiol, Niacinamide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Maltodextrin, Bixa Orellana (Annatto) Seed Extract, Allantoin, Panthenol, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, BHT, Hexyl Cinnamal, Linalool.

З цікавого:

  • Бакучіол: Рослинна альтернатива ретинолу, відома своїми антивіковими властивостями.
  • Ніацинамід: Форма вітаміну B3, яка покращує еластичність шкіри, підвищує бар'єрну функцію і вирівнює тон шкіри.
  • Екстракт листя Камелії Китайської (Зелений чай): Антиоксидант з протизапальними властивостями.
  • Гіалуронат натрію: Зволожуючий інгредієнт, який притягує і утримує вологу.
  • Токоферила ацетат: Форма вітаміну Е, антиоксидант, що допомагає захищати шкіру.
  • Екстракт насіння Бікси Орелляни (Аннато): Натуральний барвник і антиоксидант.
  • Алантоїн: Заспокійливий агент, що допомагає заспокоїти подразнену шкіру.
  • Пантенол: Форма вітаміну B5, зволожуючі і загоюючі властивості.
  • Молочна кислота: Альфа-гідроксикислота (AHA), що відлущує і покращує текстуру шкіри.

🌿 Упакована сироватка в картонну коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача. Сам засіб представлен в гарний баночці, з товстого матового скла. Піпетка разом з кришечкою, міцно закручивається. Піпетка скляна, маленька, як на мене не дуже вдала, вона погано набирає засіб, і вся сироватка знаходиться на самої піпетці (це найчастіша проблема сироваток).

Тому мені здається, що було б краще, якщо був би якийсь дозатор-помпа, саме через текстуру сироватки.

Балансувальна сироватка для комбінованої та жирної шкіри

🌿Текстура - кремово-гелева (більш до гелю), доволі густа, не розтікається. Біло-молочного кольору, на шкірі стає прозорою.

🌿Аромат - як і у всій лінійки, але менш насичений, на шкірі відчувається хвилин 5.

Сироватка дуже легко розподіляється по шкірі, текстура дуже приємна. Вона не вагома. Швидко вбирається, не залишає неприємних відчуттів та слідів після себе. Не конфліктує з кремом (використовую крем з цієї ж серії). Економічна в використанні.

Використовувала цю лінійку з ранку, в вечері в мене інший догляд.

  • Лінійка дуже гарно подіяла на колір шкіри, він значно став світлишим ( фото в каруселі)
  • Присутній матувальний ефект, завдяки чому пори візуально стають менш помітними
  • Гарно знімає почервоніння та заспокоює шкіру
  • Добре зволожує шкіру, шкіра дуже м'яка на дотик
  • Відчуття свіжості та зволоження протягом дня
  • Економічна

🌿Мені з нею дуже комфортно, доречі це моє перше знайомство з бакучіолом, і дуже вдале! Ця лінійка точно варта уваги!

Всім дякую за увагу 🦉