Mandarinka

Чи заспокоїла Lunnitsa Calm сироватка мою запалену шкіру

Чи заспокоїла Lunnitsa Calm сироватка мою запалену шкіру
Чи заспокоїла Lunnitsa Calm сироватка мою запалену шкіру

Вітаю! Так вже трапилось, що сироватка з’явилась у мене і з нею я перенесла декілька запалень: після невдалого засобу, після ковіду, на регулярні запалення щомісяця. Розказую яку роль вона зіграла в догляді.

Зовнішній вигляд: Сироватка мала додаткове пакування в коробочці, але і сам флакон строгий, красивий. На відміну від інших засобів з моєї косметички сироватка не має в дизайні дерев’яних елементів, зато є аля металеві нотки.

Чи заспокоїла Lunnitsa Calm сироватка мою запалену шкіру
Чи заспокоїла Lunnitsa Calm сироватка мою запалену шкіру
Чи заспокоїла Lunnitsa Calm сироватка мою запалену шкіру
Чи заспокоїла Lunnitsa Calm сироватка мою запалену шкіру
Чи заспокоїла Lunnitsa Calm сироватка мою запалену шкіру
  • Колір трошки мутний, але загалом прозорий. На дні одразу були якісь елементи, як пісочок.
  • Аромат при перших використаннях був дуже легкий, косметичний. А потім посилився - мені він зараз не дуже подобається, але вивітрюється за пару хвилин.
  • За консистенцією доволі рідкий, і трошки в’язкий. Я б рекомендували наносити потрошку, ато він швидко стече.

Я робила експеримент і ввела повністю косметику від бенду Lunnitsa в свій догляд, тому мій поетаптий догляд останній місяць виглядав так:

  1. Змивала макіяж за допомогою гідрофільної олії https://club.makeup.com.ua/post/41053/
  2. Далі використовувала дуже ніжний, але дієвий гель для вмивання https://club.makeup.com.ua/post/42089/
  3. Наносила сиворотку
  4. Закривала все заспокійливим матуючим кремом https://club.makeup.com.ua/post/39610/**.**

Шкіра після догляду виглядає як на фото.

🌿 Сироватка доволі швидко впитується, вона легка, не залишає на шкірі липкості. Для мене це перший показник того, що висипань від неї не буде. Бо у мене завжди працює правило: липкість після засобу - висипи через тиждень на шкірі.

🌿 Після неї з легкістю секунд за 20 можна наносити крем доглядовий або ж тональний. Закривала шкіру кремом не завжди, бо сиворотка дійсно гарно зволожує, тому часто просто наносила сиворотку соло.

🌿 Так трапилось, що під час використання сиворотки я обгоріла на сонці: найбільше ніс та лоб. Я ввечері того ж дня нанесла пантенол, потім ще вранці, і все. Далі просто перестала заморочуватись. Але погляув на шкіру я зрозуміла що червоних опіків не бачу, потім переглянув склад я зрозуміла - що регулярне використання сиворотки, в якій також є пантенол також сприяло тому, що у мене дуже швидко пройшло почервоніння від засмаги.

🌿 Як і казала на початку, у мене було 3 хвилі висипів під час використання: після ковіду, після невдалого попереднього засобу, та просто щомісячні. Варто відмітити - що попередити висипи сиворотка не змогла, мене обсипало як на тілі, так і на обличчі. Але активні запалення проходили швидше, ніж зазвичай це у мене відбувається. Тому якщо у вас часті висипи, я все ж раджу звернути увагу на цей засіб.

Загалом я вважаю, що я доволі вчаснозамовила цю заспокійливу сиворотку, вона допомагала боротись з усими запаленнями, які періодично мене турбують і зараз.