Pilirina 💛💙

Бюджетна аюрведика Himalaya Herbals🧚‍♂️

Бюджетна аюрведика Himalaya Herbals🧚‍♂️

Незважаючи на те, що ця марка — завсідник полиць супермаркетів, у мене вона - рідкісний гість, я просто не прихильник аюрведики. Але трохи розповім про цю умивалку, адже вона популярна, бюджетна і все-таки виконує якісь обіцянки, заявлені на етикетці.

Вигляд туби:

Пластикова туба із широкою кришкою фліп-топ. Гель густий, можна самостійно контролювати кількість засобу, що видавлюється.

Склад:

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Melia Azadirachta Leaf Extract, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate & Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Acrylates/C10-30 Metabisulfite, Citric Acid, Disodium EDTA, Tocopheryl Acatate, Cl 19140, Cl 42090.

Все, що є натурального та корисного у складі даного гелю – це екстракт листя Мелія ацедарах (він же Ним, він же Маргоза) та екстракт кореня куркуми довгою. Та й остання стоїть тільки в середині списку, а на другому місці сидить Амонія лаурил сульфат.

Консистенція:

Желейний гель зеленого відтінку.

Не піниться, як стандартні гелі, перетворюючись на емульсію.

Аромат:

Нейтральний, трав’яний, після використання не залишається на шкірі.

Гель потрібно довго змивати зі шкіри, тому що шкіра залишається ніби слизькою.

Консинстенція щільна, схожа на на піну для гоління, але м'яка, ніжна і ретельно очищає шкіру.

Плюси:

Підсушує запалення, при цьому не сушить шкіру.

Мінуси:

Склад далеко не органічний.

Не можна застосовувати навколо шкіри очей.

У решті питань до умивалки немає — працює і обіцяне виконує. Єдине — для сухої шкіри я не стала б використовувати щодня. А ось для жирної шкіри, та ще й влітку – було б, мабуть, непогано, як на бюджет.

У мене все! Вибір за вами! 👉

Бюджетна аюрведика Himalaya Herbals🧚‍♂️