Olivia

Легкий базовий крем-гель на літо з рН – 5,5. Просто знахідка!

Легкий базовий крем-гель на літо з рН – 5,5. Просто знахідка!
Легкий базовий крем-гель на літо з рН – 5,5. Просто знахідка!

Придбала Heimish Matcha Biome Oil-Free Calming Gel Moisturizer за рекомендацією свого дерматолога, і це було гарним рішенням. Я маю жирну проблемну шкіру і проходжу лікування топічними ретиноїдами, тому навіть влітку мені потрібно добре зволожувати та відновлювати її.

Легкий базовий крем-гель на літо з рН – 5,5. Просто знахідка!
Легкий базовий крем-гель на літо з рН – 5,5. Просто знахідка!
Легкий базовий крем-гель на літо з рН – 5,5. Просто знахідка!
  • класний об'єм в 100 мл та зручна упаковка;
  • купувала за 546 грн, але зараз на знижках можна взяти дешевше, тому не зволікайте;
  • запах у продукту відсутній, не буде дратувати;
  • має гелеву напівпрозору текстуру, добре розподіляється по шкірі і швидко вбирається нею;
  • після вбирання не залишає липкості чи плівки на обличчі;
  • використовую його у вечірній рутині, оскільки вранці завжди наношу сонцезахист, тому оцінити, як лягає макіяж на цей крем, не можу;
  • закриваю ним тонер та сироватку, або ж лікувальний ретинол, зачекавши 15-20 хв;
  • крем-гель дає гарне зволоження та насичує шкіру. Думаю, сухій шкірі гарно підійте, оскільки навіть моїй жирній він сподобався;
  • зазначено, що він має рН – 5,5, що дозволяє відновити природний баланс шкіри;
  • також у складі ніацинамід, матча, центела - компоненти, які заспокоюють та сприяють регенерації.

Можу сказати, що цей крем-гель класний і добре підійте шкірі, схильній до акне, не забиватиме пори і сприятиме відновленню.

У Heimish також є "більш важкий" крем у цій серії, писала на нього відгук тут: https://club.makeup.com.ua/post/23159/ - не переплутайте:)

Дякую за інтерес до мого допису! Гарного вам дня:)