alena.rosee

EVO DERM | Моє б’юті відкриття

EVO DERM | Моє б’юті відкриття

Якщо ви досі не знайомі з брендом Evo Derm - час познайомитись 💜

Бо, наприклад , сироватка для волосся настільки мені сподобалась, що я не можу просто не похвалити результат 🤩

Давайте подивимось ⭐️

💜Пакування: скляний флакон з дозатором , мені упаковка подобається , виглядає стильно та екологічно 🌿

💜Консистеція: емульсія середньої густоти

💜 Запах: легкий та приємний трав'яний аромат

💜 Активні компоненти та склад:

Ingredients/INCI: Aqua, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phospholipids, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycolipids, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, Glycerin, SC-CO2 Hepericum Perforatum Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Dicaprylyl Carbonate, Lactic Acid.

🌱Сироватка містить багато корисного: амвнокислотний комплекс , масло макадамії, спеціальний біоліпвлний комплекс, екстракт каштану та компонент Heliogenol (захист від УФ променів та нормалізація кольору волосся).

💜 Ефект:

Спробував сироватку з різними комбінаціями шампунів / бальзамів, зробила висновок , що вона просто ідеальна , бо однаково добре працює з різними типами доглядових засобів.

Треба нанести потрібну порцію засобу, розподілити на волоссі та насолоджуватись результатом ☺️

💛В мене волосся світле , було давненько як пофарбоване майже в свій колір , пряме , середньої густоти .

Які я побачила за ефекти на ньому?

  • Волосся просто шовковисте , причому це помітно і на другий та третій день після миття та використання сироватки
  • користуюсь як термозахист з феном , а зараз влітку ще й актуально проти УФ променів
  • Кінчики волосся виглядають бездоганно
  • Пішла до перукаря, у якого довго так не було, дуже похвалив стан волосся , я принесла з собою і цю сироватку (і познайомити з нею, і похвалити) , то ж перукар передав комплімент💕
  • в мене волосся пряме , але з цим засобом виглядає як після салону, як переливається
  • Також помітила цікавий факт: колір волосся став краще , благородніше
  • Волосся мяке та еластичне

На фото з волоссям жодного фільтру чи обработки, а на фото з вулиці можна побачити як волосся тримає форму без жодного стайлінгу.