Zhukovka

Нарешті я знайшла якісний пінцет !

Нарешті я знайшла якісний пінцет !

У всіх є пінцет, якому вже дуже багато років і його соромно показати? 😅 У мене так! Я дуже довго шукала заміну і перепробувала багато варіантів і нарешті! Цей день настав! В моїй косметичці достойний варіант 👛 Самій тяжко в це повірити, але я не міняла пінцет з 2014 року 🫢

Годі про старе, бо дуже хочу вже поділитись своїм новим улюбленцем професійного бренду Joly:Lab!

Нарешті я знайшла якісний пінцет !

Цей красень приїхав до мене в брендовій коробочці. Також порадував силіконовий чохольчик для кінчиків. Можна не боятися, що інші менканці косметички пошкодяться, люблю, щоб все мало естеличний вигляд😊

Сам пінцет виглядає стильно, він виконаний із медичної сталі, має матове покриття і брендову гравіровку. В руках тримати зручно, він не ковзає і має досить плавний натиск.
В роботі пінцет більше, ніж чудовий, він професійно та безболісно порається навіть пушковим волоссям.
Зі слів бренду його можна дезинфікувати та стерилізувати, не боючись деформацій, пошкоджень і т.д.
А ще сподобався факт, що заточка відбувається вручну, тому можна бути впевненою у кожному товарі!)
Дякую за увагу, раджу до придбання 🍒