alena.rosee

BioSelect | Секрети догляду з Греції

BioSelect | Секрети догляду з Греції

Всім привіт! 🌿

Моє знайомство з брендом Bioselect почалось з пінки і воно пройшло просто неперевершено!🫧

Чим же так сподобався цей засіб і кому можу рекомендувати?

Натискай "дізнатись більше" 🫧

Бренд BioSelect - це саме той бренд, про який можна сказати : якісний, сертифікований, веганський. 🌿

Бренд має безліч міжнародних сертифікатів якості сировини, тому йому точно можна довірити догляд за своєю шкірою .

Пінка для вмивання з Диктамелією, зеленим чаєм і алое

💚Пакування: пластиковий флакон з піноутворювачем

💚Консистенція: пінка виходить помірно, вона тримає форму, не рідка.

💚Запах: мені дуже довподоби, він травяний , легкий, з цитринкою, більше не від фрукта , а від лимонної трави або вербени. В складі є бергамот, гадаю він так прекрасно пахне)

✨Активні компоненти:

Пінка має дуже багатий склад на екстракти, але головні, це:

🌿Алое - він і антисептик, і загоювач, і прибирає почервоння, і поліпшує загальний тонус шкіри

🌿Диктамелія - допомогає навіть при ретельному очищенню залишити в шкірі природню вологу (а ви знали що це мікс екстакта рослини Диктамо з оливковим маслом холодного віджиму?) 🫒

🌿Зелений чай - найвідоміший антиоксидант в природі (ой обожнюю і пити зелений чай 🤭)

🌿Склад:

Aqua, Cocamidopropyl betaine, Sodium Coco-Polyglucose Tartrate,Sodium lauroyl sarcosinate, Sodium lauroyl glutamate, Olivoyl hydrolyzed wheat protein, Camelia Sinensis (Leaf) Extract*, Olea Europaea (Olive) Fruit oil*, Panthenol, Aloe Barbadensis*, Origanum Dictamnus (leaf) Extract*, Glycerin, Dehydroacetic acid, Benzyl Alcohol, Tetrasodium Dicarboxymethyl Glutamate, Sodium Benzoate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil**, Limonene**, Linalool**

В складі є екстакти  Камелії , Орегано - для еластичності шкірного покриву та очищення , а масло Бергамоту бодрить , тонізує , та настроює на гарний настрій 💛

💚Ефект:

В мене досить чутлива шкіра на агресивні гелі для вмивання чи пінки, тому щоб оцінити продукт, мені не треба багато часто, якщо засіб не підходить , я одразу відчуваю стягнену шкіру, не рівний тон, пропадає сяйво, але з цим засобом такого нема.

Пінка дуже ретельно очищує шкіру, вранці від нічних засобів, а ввечері від залишків гідрофілки та демакіяжу.

Очищення дійсно ефективне, але без неприємних відчуттів.

Після вмивання шкіра сяюча, очищена та готова до тоніку та крему чи сироватки.

Я одразу наношу трояндовий гідролат від Najel і це прям супер комбо. 🌹

Пінка чудово доповнює б'юті догляд , при тривалому використанні ніяких негативних відчуттів немає, ні пересушення, ні зуду.

Цей засіб дійно комфортний для шкіри з будь-якими забаганками 🫧

Також пінка досить економна у використанні 💦

✅Можу рекомендувати спробувати , впевнена, засіб вас приємно здивує 😉