Vikulyk

Я в захваті від формули

Я в захваті від формули

Зволожувача матова помада звучить, як казка, але далі ви дізнаєтесь в чому річ 🙃

Тож натискайте "дізнатись більше" я все детально розповім і покажу.)

Я в захваті від формули

У мене відтінок Crushed Orchid- холодний рожевий, який освіжає.

Аплікатор тут дуже зручний, у вигляді пелюсточки, доречі у бренда часто зустрічаються саме такі, і я цьому рада.

Помада лягає рівномірно, пігментовано, і легким шаром.

Буквально декілька хвилин вона має злегка вініловий фініш, при цьому непогано пом'якшує губи.

Але коли всідається-стає, наче пудрове напилення. Вона лежить так повітряно, легко і невагомо, при цьому виглядає матовою.

Мені дуже подобається цей ефект зацілованих губ, невагома текстура в поєднанні з ніжним рожевий виглядає дуже гарно, я прям кайфую.

Донюречі, коли помада стає матовою, вона зовсім не стягує губи, вона просто на них не відчувається, вони ніжні і м'якенькі. Насправді відчуття супер комфортні!

Помада відбивається на чашці, проте все одно залишається насичений тінт, але він не в'їдається в губи, як це часто буває з подібними текстурами.

Вона не на стільки стійка, як деякі матові помади, що аж морщать шкіру і рано чи пізно стягують і сушать, зате з нею супер комфортно губам і мені це дуже подобається.

Насправді для мене ця помада виявилась приємним відкриттям, бо вона дуже комфортна і виглядає класно.

Дуже рада спробувати і із-задоволенням користуюсь😍