O’Ostah

Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder

Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder
Guerlain Meteorites Light Revealing Pearls Of Powder

Вибачаюсь за банальний вислів, але Guerlain Meteorites для мене - це як дорога спідня білизна, яку ніхто не бачить, але яка додає +1000% до впевненості в собі. Чому я люблю їх так ніжно і палко - розповім у цьому дописі.

Цей металевий кейс із фірмовими візерунками вабив мене багато років. А коли з‘явився - завжди стояв на почесному місці. Неймовірно гарний дизайн, рука сама тягнеться до Метеоритів, тому вони завжди присутні у моєму мейкапі.

Фіалки. Коли я дізналась про існування парфумів із цим звучанням, вони одразу ж з‘явились у моїй колекції. Для мене це ідеальне поєднання нот, яке я не часто зустрічаю на дівчатах.

Я з великою обережністю використовую хайлайтери, рум‘яна і бронзери, бо маю проблемну шкіру. Розширені пори, постакне, запалення… Метеорити просто легенько підсвічують обличчя, не підкреслюючи ці недоліки. Влітку я наношу їх також на плечі та зону «нижче підборіддя» - обожнюю ці поодинокі блискітки, які завжди виглядають доречно.

Метеорити - це не тільки про блиск. Кульки рожевого, жовтого і зеленого кольорів виконують функцію коректорів. Звісно, це не той продукт, який зможе приховати серйозні недоліки. Але у якості фінішу працюють на відмінно.

Якщо ви вирішили побавити себе Метеоритами, то вони будуть із вами не один рік. При майже щоденному використанні моя перша баночка «зникла» десь на половину. І це якщо врахувати те, що деякі кульки я загубила через активні рухи пензликом😂

Метеорити фіксують макіяж і прикрашають будь-яку тональну основу. Це не про «матуваня наглухо». Із ними макіяж буде триматись стійко, а шкіра - ніби сяяти зсередини.

Якщо хтось вагався - спробуйте, бо це найкращий подарунок, який ви можете зробити собі. Але пам‘ятайте, що аромат викликає залежність, тож лишаю посилання на легендарні парфуми з тим самим фірмовим звучанням: