Ta_nyaaaaaaa

Пілінг-скатка для обличчя Dermaskill Enzymatic Peel

Пілінг-скатка для обличчя Dermaskill Enzymatic Peel
Пілінг-скатка для обличчя Dermaskill Enzymatic Peel
Пілінг-скатка для обличчя Dermaskill Enzymatic Peel
Пілінг-скатка для обличчя Dermaskill Enzymatic Peel

Так як у мене чутлива шкіра, я не використовую скраби, надаючи перевагу пілінг-скаткам. Для мене важливо, щоб засіб був делікатним, тому до вибору ставлюся відповідально. Хочу розповісти про моб нову знахідку - пілінг-скатку Dermaskill.

Пілінг-скатка для обличчя Dermaskill Enzymatic Peel

Як і більшість інших засобів Dermaskill, туба з пілінг-скаткою була запакована у картонну коробочку, покриту захисною плівкою. Мені дуже подобається цей високий ступінь захисту від пошкоджень й посторонніх використань.

Всередині коробки очікує м‘яка стильна туба із сріблястим гвинтовим ковпачком.

Об‘єм становить 50 мл. Дуже круто для такого роду продукту, бо він економний у використанні.

Текстура прозорого легкого, не липкого і не жирного гелю.

Аромат відсутній, тобто жодних віддушок, типовий аромат косметики.

Цей гель-скатка призначений для делікатного відлущення шкіри.

У складі він містить ферменти, кислоти, завдяки яким і видаляються омертвілі клітини і сальні нитки. Однак є і компоненти, які будуть заспокоювати та відновлювати шкіру.

Тому ця пілінг-скатка підійде для ВСІХ типів шкіри, навіть для чутливої та проблемної 😊

Я, як особливий щасливчик, зібрала комбо з описаних особливостей))) Тому вдалося перевірити усі обіцянки виробника щодо призначення та типу шкіри.

Пройдуся коротко по кожному складнику:

🧪 Water (Aqua) - вода. Основний розчинник.

🧪 Glycerin (гліцерин) - зволожувач, що притягує воду до шкіри, допомагаючи утримувати вологу і зберігати шкіру зволоженою.

🧪 Butanediol (бутандіол) - розчинник і зволожувач, який допомагає поліпшити текстуру продукту та утримувати вологу в шкірі.

🧪 Aminobutyric Acid (аміномасляна кислота (GABA) - має заспокійливі та антивікові властивості, допомагає зменшити зморшки та покращити еластичність шкіри.

🧪 Carbomer (карбомер) - використовується для загущення продукту, надає йому гелеву текстуру.

🧪 Edta Disodium (динатрієва сіль ЕДТА) - хелатуючий агент, який зв'язує метали, допомагаючи зберігати стабільність продукту і запобігаючи окисленню інгредієнтів.

🧪 Allantoin (алантоїн) - заспокоює та зволожує шкіру, сприяє її регенерації і загоєнню дрібних пошкоджень.

🧪 Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (екстракт листя зеленого чаю) - потужний антиоксидант, що захищає шкіру від вільних радикалів, має протизапальні і заспокійливі властивості.

🧪 Dipotassium Glycyrrhizate (дипотасієва гліцирризинат) - витяг з кореня солодки, має протизапальні, заспокійливі та антимікробні властивості, допомагає зменшити почервоніння і подразнення шкіри.

🧪 Bisabolol (бісаболол) - заспокійливий компонент, що добувається з ромашки, зменшує запалення і подразнення шкіри.

🧪 1,2-Hexanediol - зволожувач і консервант, який допомагає зберігати продукт свіжим і запобігає росту бактерій та інших мікроорганізмів.

Склад дійсно чудовий, він має не лише ефективно очищувати шкіру, а й зберігати її здоровою, зволоженою, заспокоєною.

Очищаю шкіру супер-ніжною пінкою для вмивання Dermaskill, про яку уже розповідала тут - https://club.makeup.com.ua/post/42125/

Промокаю обличчя сухими рушниками.

На суху очищену шкіру наношу невелику кількість пілінг-скатки і здійснюю масажні рухи протягом 2-3 хвилин.

Засіб гарно скочується у кульки, залишки яких знімаю спонжем для вмивання, а також змиваю теплою водою.

Таку процедуру повторюю 1-2 рази на тиждень, чергуючи з кисневою маскою з чорницею, яка також шикарно очищає. Про неї допис 👉🏻https://club.makeup.com.ua/post/42445/

Ще під час здійснення масажних рухів я відчуваю, як шкіра стає більш м‘яка і гладенька.

Засіб наче полірує шкіру, надаючи їй здорового сяйва, при цьому лагідно матуючи.

Після нього є відчуття свіжості, легкості, заспокоєння.

Пори стають більш згладженими і непомітними, а сальні нитки світлішими. Висипання трішки підсушуються і знімаються запалення з них, вони уже не такі червоні і випуклі.

При цьому пілінг-скатка не викликає у мене почервонінь, роздратувань чи інших негативних реакцій. Тон обличчя більш світлий і рівномірний, шкіра виглядає здоровою і чистою.

Такий формат очищення мені дуже подобається і я б радила його спробувати вам.

Бо Dermaskill Enzyme Peel виявилася знахідкою для лагідного, проте ефективного очищення. Словом, результат складно не помітити))

А для тих, хто любить більш жорстке очищення, може обрати для себе супер-скраб у лінійці бренду, що теж дуже цікаво і впевнена ефективно 😌