Alina🍒

Пінка для вмивання з ензимами граната від Sane

Пінка для вмивання з ензимами граната від Sane

Всім привіт🌿

Пропоную продовжити моє і ваше знайомство з брендом Sane і сьогодні пишу про пінку для вмивання з гранатом.

До речі, саме такий формат пінок я люблю найбільше - з силіконовою щіточкою)

Пінка для вмивання з ензимами граната від Sane

Пінка у пластиковому білому флаконі, на етикетці міститься вся важлива для вас інформація)

Має силіконову щіточку для додаткового масажу і ретельнішого очищення, яка дууже ніжна і гладенька, тож дискомфорту ви не відчуєте✨

Додатково на щіточці є захисна насадка)

Об'єм: 150 ml.

  • за консистенцією це пухка невагома, як хмаринка піна
  • аромат свіжий та легкий, відчуваються нотки граната

З мінусів те, що вона трохи липка, але некритично.

Виробник нам обіцяє гарне зволоження, очищення та зменшення запалень🌿

Повторюсь, що формат пінок з такою щіточкою для мене найкращий, бо при використанні можна зробити собі приємний та делікатний масаж шкіри обличчя)

Пари натискань на помпу вистачає для повного очищення, тож завдяки пухкості піни розхід буде досить економний✨

Аромат гранату відчувається лише при вмиванні, тож хто не любить сильних віддушок, то це хороший варіант)

За час використання у мене не виникало жодних негативних реакцій, а після користування шкіра стає гладенькою, свіжою, добре розгладжуються дрібні зморщечки і трошки вирівнюється тон обличчя🌿

А якщо у вас є невеличкі запалення, то після пінки вони значно заспокоються🔥

Тут коротко, бо особисто я не прискіплива до складу продукції, тож із ризикованого тут лише віддушка🌿

Чи подружилась я з цією пінкою? Однозначно так✨

Вона закриває всі мої потреби на данному етапі очищення, вона ніжна та без ефекту "скрипучого" обличчя, добре зволожує та тонізує лице + має приємний гранатовий аромат і зменшує почервоніння🌿

Тож якщо шукаєте хорошу і бюджетну умивалку, можете придивитись до неї🤭

Дякую кожній за увагу✨