BELENKAYA

Пептиди в косметиці: що це таке та для чого вони потрібні?

Пептиди в косметиці: що це таке та для чого вони потрібні?

Короткий урок хімії в одне речення. Що таке пептиди? Пептиди — це короткі ланцюжки амінокислот, які є будівельними блоками білків, таких як колаген, еластин та кератин.

Звідки взялися пептиди?

Ще донедавна цей компонент був для нас таким самим чудернацьким як ретинол, але наразі його активно використовують через його здатність покращувати структуру шкіри, мінімізувати видимість зморшок, підсилювати зволоженість шкіри та досягати ліфтинг-ефекту без використання інвазивних процедур. Чому ми так мало чули про пептиди раніше? Думаю, частково це маркетинговий хід та ще одна “мотивашка” для поповнення своєї косметичної полички, але врешті решт, яка різниця, якщо це дійсно працює?

Пептиди додають до косметичних засобів через їхні численні корисні властивості для шкіри. Основні причини використання пептидів у косметиці:

  1. Стимуляція вироблення колагену: пептиди здатні стимулювати синтез колагену, що допомагає зберегти шкіру пружною та еластичною;
  2. Антивіковий ефект: пептиди допомагають зменшити появу зморшок і тонких ліній;
  3. Зміцнення бар'єрної функції шкіри: вони допомагають відновити та зміцнити природний бар'єр шкіри, що запобігає втраті вологи;
  4. Заспокійлива дія: деякі пептиди мають заспокійливі властивості, що можуть зменшувати запалення та почервоніння в разі гіперчутливості та акне;
  5. Зволоження: пептиди сприяють утриманню вологи в шкірі, що робить її більш гладенькою та зволоженою.

Якщо провести аналогію, пептиди для шкіри схожі на паливо, завдяки якому всі природні процеси відбуваються у кілька разів швидше та інтенсивніше. А ще, пептиди добре поєднуються з іншими активами через відсутність агресивної дії, саме тому засоби з пептидами можна спокійно вводити у свою щоденну рутину без остраху отримати подразнення через несумісність з кислотами, ретинолом, тощо

Для першого знайомства я обрала нашумівшу кисневу есенцію Medi-Peel Aqua Mooltox Sparkling Essence, яка дійсно здивувала мене своїми “спецефектами”.
Користуючись нею місяць, можу з упевненістю сказати, що це універсальний боєць, який ви можете застосовувати навіть для тіла (великий об’єм).

Які переваги цієї пептидної есенції?

  • в основі есенції 46.9% комплексу Blue Waterlock, до складу якого входять 5 видів гіалуронової кислоти, аквапорин, 17 видів амінокислот, ектоїн і мінерали;
  • продукт виготовлений за спеціальною ліпосомальною технологією FL Calming Some, завдяки якій всі активні речовини проникають максимально глибоко в шкіру;
  • містить запатентований елемент Questice Liquid, що знижує температуру шкіри на 4.6 градуси та надає приємний охолоджувальний ефект (мастхев для літа);
  • окрім пептидів, також містить алантоїн, екстракт чайного дерева, екстракт шавлії, гіалуронат натрію, кераміди, арганова олія, ніацинамід та пантенол.

Гортайте карусель. Завдяки кисневій технології, гелева формула при нанесенні перетворюється на пінку (ви буквально відчуєте як бульбашки з’являються у вас на обличчі та лоскочуть щічки), а потім ця пінка при розтиранні перетворюється на щільну кремову текстуру, яка залишає комфортне відчуття зволоженості.

[Різниця між фото складає десь 5 секунд].

А ви вже користувалися пептидною косметикою? Цікаво почути про ваш досвід, а можливо ви навіть зможете поділитися результатами, адже я тільки стала на цей пептидний б'юті-шлях.