Ta_nyaaaaaaa

Матувальний тонік Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic

Матувальний тонік Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic
Матувальний тонік Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic
Матувальний тонік Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Tonic

Моя шкіра комбінована, чутлива і проблемна. Особливі нюанси проявляються влітку, тут же і надмірна жирність. Думаю описане знайоме багатьом, тому поспішаю розповісти про засіб, який допомагатиме жирній і комбінованій шкірі почуватися краще 😌

Матувальний тонік запакований у продовгувату картонну коробочку. Уся ця лінійка виконана у гармонійних, заспокійливих зелених тонах, що мені дуже подобається 💚

Флакон з тоніком має об‘єм 150 ml і випущений у білій бластиковій пляшечці із зеленою наліпкою.

Ці кольори наштовхують на натуральність, якого типу і позиціонується дана косметика.

Кришечка у форматі фліп-топ, працює гарно. Отвір стандартного розміру.

Текстура абсолютно безбарвної водички.

Аромат в усієї лінійки дуже приємний, солодкувато-косметичний, наче і фруктиками пахне 😁

Активні компоненти тоніка спрямовані на зволоження, заспокоєння, вирівнювання тону і звісно ж відновленню захисної функції шкіри.

Ніацинамід - регулює виділення себуму, скорочує його, а також позитивно впливає на пружність і пластичність шкіри, здатен звужувати пори.

Алантоїн відповідає за заспокоєння, зволоження і пом‘якшення.

Пантенол - має протизапальний ефект і заспокоює роздратовану шкіру.

Також містить екстракт ламінарії (усім відомої морської капусти) - очищає і активізує внутрішньоклітинні процеси, насичує клітини шкіри киснем.

Окрім них, стандартні компоненти по типу консерванта, стабілізатора і ароматизатора.

Склад цілком безпечний. Але знову ж таки, ароматизатор і їх вплив на чутливу шкіру…🤷‍♀️

*на фото зверху ДО, знизу ПІСЛЯ

Тонік наношу зазвичай саме руками на етапі тонізаціі після вмивання, бо ватні диски спричиняють роздратованість.

Тонік гарно зволожує шкіру, наче «затирає» пори, роблячи їх менш помітними. Завдяки ньому шкіра м‘яка і пружна на вигляд.

У комплексі з іншими засобами лінійки помітно покращила стан шкіри обличчя.

!АЛЕ! інколи цей тонік пощипує, викликає неприємні відчуття в особливо чутливих зонах, особисто у мене: крила носа, навколо рота. Це відбувається не щоразу, з чим пов’язано не змогла дослідити.

Почервонінь не викликав, лише пощипування.

Це можу пов’язувати лише з гіперчутливою шкірою та дерматитом, хоч і в ремісії.

Стосовно матуючого ефекту. На жаль, особисто на собі як такого не помітила, навпаки бачу здорове сяйво шкіри, а це мені подобається значно більше, ніж матування. Однак гарний ефект на зменшенні видимості пор. Шкіра надмірно не жирніє, навіть за ніч не виділяється надмірна кількість себуму.

Тож цей тонік щиро раджу власницям комбінованого і жирного типу шкіри обличчя. Але якщо маєте чутливу шкіру, то стосовно покупки слід задуматися.

Я все ж таки тоніком буду продовжувати користуватися, бо ефект мені подобається 😊