Гусєва Анастасія

Викидушки та покупки травня та червня

Викидушки та покупки травня та червня

Привіт красуні!

Сьогодні я хочу поділитися тим, що в мене закінчилося протягом цих двох місяців та, що нового я придбала.

Я об'єдную ці дві теми, через те, що маю небагато про що написати. А також, об'єдную два місяці, бо в травні прогрес був малим і в мене навіть не було жодної покупки! А от у червні вже закінчилось ще кілька позицій, і я навіть здалась на одне імпульсивне придбання!

Цього періоду в мене закінчилось 3 продукти для обличчя, 2 продукти для волосся, желе для тіла, сіль для ванни, ополіскувач та зубна паста. І майже всі вони повнорозмірні! Тож коротко про кожного:

  • Бальзам для демакіяжу FARMACY GREEN CLEAN - мені дуже сподобався! Це була мініатюра але мені її вистачило більше ніж на рік, я отримала її в адвенті у новий 2023 рік. Аромат приємний, текстура класна, дуже швидко розчиняється водою та легко змивається. Добре змиває доволі стійкі продукти, як каяли чи пігменти.

Замінюю: планую повторити в майбутньому, але хочу спробувати, ще щось подібне. Наразі маю гідрофільну олію, що купувала в лютому (це класний дорожній варіант), але поки не знайду що хотіла б спробувати, користуватимусь нею.

  • Два продукти з лінійки Sakura від LAIKOU: сироватка та вмивалка - обожнюю обидві, в майбутньому буду замовляти ще. Я писала в покупках за лютий/березень про ці продукти. Все ще користуюсь іншими продуктами і вже майже закінчила тонер. Сироватка насправді посередня, але з нею моя борозна на лобі розгладжується і цього мені достатньо. Вмивалка одна з кращих в цій формулі: вона класно вмиває, не сушить (як інші подібні) і робить шкіру м'якою.

Замінюю: тоді ж у лютому/березені я ще купила вмивалку від tołpa тож вона тепер моя to go, паралельно намагаюсь закінчити вмивалку Fenty - дуже класна! Щодо сироватки, то мені поки вистачає концентрованого лосьйону з лінійки Sakura (його ще й достабіса багато...)

  • Тонер для волосся від Stars from the Stars - такий собі дешевий тонер (аналог Тоніки). Не поганий, яскравий, але швидко змивається (приблизно за 3-5 миттів залежно від шампуня та бальзаму), в мене це вже третій із темної лінійки, мала ще один із пастельної, але він виявився жахливим, навіть на свіжому висвітленні лягає тускло і змивається за 2 миття.

Замінюю: поки не замінюю на новий, маю у себе дропси від Schwarzkopf (ще не пробувала), як закінчаться вони, думаю спробувати matrix або MarrocanOil.

  • Маска SOS для волосся від Gliss Kur - прикольна маска, мені такої малютки вистачило аж на 3 використання. Це концентрат для відновлення, і він таки відновлює, по ефекту схожий на відновлююючу маску L'Occitane з соняшником.

Замінюю: поки ще маю маску L'Occitane з соняшником користуватимусь нею, згодом куплю собі ще таку малишку (думаю її класно було б брати в дорогу).

  • Желе для тіла з шоколадом від Ziaja - найкраще желе з тих, що я пробувала, хоча формула сама по собі не моє (я люблю просто мило бруском). Мені дуже сподобалось, це була версія до дня закоханих, тому в мене там всюди намальовані серденька, і це нагадало мені про шоколадний мус від LUSH, що також виходив до дня закоханих в 2022-му. Ароматами, вони реально схожі! Але майте на увазі, що ці желе мають стейн, мені вони розфарбували мою мочалку, хоча на шкірі не помітно

Замінюю: маю ще такий сами з манго.

  • Сіль для ванни від Stara Mydlarnia - просто кайфова сіль! Аромат - бомба, навіть пакування шкода викидати.... Маю ще такий скраб - на тілі неймовірно пахне приблизно до 3-х годин. У солі були часточки кісточок від яблук, і це справді складний аромат карамелізованого яблука, а не просто солодкого яблука.

Замінюю: маю ще багато різних бомбочок, і одноразових сашеток, я зазвичай про них не пишу, осоюбливо замінювати не планую.

За ці два місяці в мене закінчилось 3 олівця: 2 для брів та один для очей і гель для брів. Ще один для очей я викидаю, бо з ним біда. І розпочну з нього.

  • Тож, я викидаю білий олівець для очей від H&M - купляла в літку минулого року, користувалась не надто інтенсивно, і на початку цього місяця помітила, що він дивно себе поводить: наноситься як пластилін, погано почав точитися, а вже за тиждень дерев'яна основа почала сипатися прямо під час заточки, таким чином в середині олівця з'являлись міні дерев'яшки, що сильно дряпали шкіру (таке в слизову точно не нанесеш, навіть на очі стрьомно мазать...). Паралельно з цим помітила, що сам стрижень наче має пустоти в середині через, що дуже ламався, особливо під час заточки... Він просто не вартий того щоб із ним мучатися! Олівець - жахливий! У мене є багато старших за нього олівців, які ведуть себе прекрасно.

Замінюю: планую купити білий від EVELINE бо вони мені подобаються, можливо знайду якийсь інший.

  • А от вже закінчила я, бежевий олівець від Bell - дуже дешевий, але автоматичний і дуже класний олівець. Він не стійкий як гелеві, але в мене тримався класно, а ще мені дуже сподобалося використовувати його як кольорову підложку. Його я також купляла в літку минулого року, певний час чомусь економила, а потім він став моїм незамінним в кожному мейку.

Замінюю: планую повторити, а ще можливо взяти фіолетовий від Bell, також хочу купити схожий від EVELINE.

  • Олівець для брів від Lovely - користувалась ними кілька років, цей був третім, чи навіть четвертим, брала для блондинок (коли освітлювалась) та найтемніший (як повернулась до свого). Для блондинок відтінок як у всіх, а от темний - не темний, він більше сірий, чого важко знайти в масмаркеті, щоб і не чорний, не темний, і сірий був. Тож колір дуже подобається, також мені завжди подобалась така скошени форма (ще мала подібної форми олівці від LAMEL, теж класні). Що не айс, у ньому, так це формула, він трохи пластиліновий, хоча і твердий.

Замінюю: можливо повторю, але хочу ще купити LAMEL.

  • Олівець для брів від EVELINE - класний був би олівець якби не закінчився так швидко.... Хоча можливо мені здалося.... Олівців від Lovely вистачає на дуже-дуже довго, свій я закінчувала близько 2-х років, а цей пішов за півроку. Він дуже мякий, класно малює, але його мало, тож він і закінчився так швидко.

Замінюю: навряд чи повторю...

  • Прозорий гель для брів від EVELINE - (на фото він не прозорий, та не пустий, бо я забула сфоткать перед тим як налити туди гель для брів від LAMEL) - мені сподобався, кращий, як на мене за LAMEL чи LN, можливо не найстійкіший, але мені тримав брови класно весь день. Маю ще туш з цієї ж серії, проте вона з ворсинками, і тримає брови гірше...

Замінюю: скоріш за все повторю, але 100%.

Найцікавіша частина це імпульсивне придбання двох відтінків рідких топерів від GlamShop і не надто цікава, це зубна паста та засіб для догляду за ротовою порожниною. Почнемо з тіней!

  • У мене вже був один відтінок, і от я взяла ще два. Перший це "Пилок в рідині" - світлий білий ірідійний дуохром із синіми блискітками - моя любов, я обожнюю подібні кольори. Розтушовується в класну дуохромну вуаль з блискітками. Другий відтінок "Велике Шоу", виглядає темним, проте насправді, це класичний нюд. Він розтушовується у ледь помітну основу, і на шкірі залишаються лише блискітки, за ефектом схожий на Urban DK "Moondust", але не такий плаский в плані блискіток, бо вони неймовірні. Навіть попри те, що це не дуо/мульті-хром, це класна розсип різних блискіток - виглядає бомбічно, і мінімалістично. Я в захваті!
  • Зубна паста від elemex - це класні, пасти - мені їх рекомендували в стоматології. Мені подходять та подобаються різні версії, але я більше за все роблю ставку на укріплення, бо мої зуби легко сколюються та тріскаються. Навідміну від масмаркету дають відчуття чистоти, і зменшують швидкість з'являння нальоту.
  • Засіб для догляду за ротовою порожниною від GUM із хлоргексидином - супер засіб, я персонально вважаю, що мати подібний засіб життева необхідність. Він допомагає знищувати бактерії, є антисептиком і має заживлюючий еффект. З ним я не користуюсь ополіскувачами (бо більшість з них на спирту, і для мене просто неможливо таким користуватися), і якщо маю будь які запалення одразу користуюсь цим розчином, в тому числі коли хворію.

Дякую всім хто дочитав до кінця!

Сподіваюсь, що було цікаво, а можливо комусь і корисно зазирнути у мій прощальний кошик та кошик із покупками.