Olivia

Lamel, що ти робиш з нашими губами?:)

Lamel, що ти робиш з нашими губами?:)
Lamel, що ти робиш з нашими губами?:)

Стільки шуму було навколо помад LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick, що я теж піддалася масовій істерії і замовила собі мегапопулярний відтінок 402 Spicy. Я дуже люблю гелеві олівці цього бренду, тому покладала великі надії на цю помаду!

Lamel, що ти робиш з нашими губами?:)
Lamel, що ти робиш з нашими губами?:)
Lamel, що ти робиш з нашими губами?:)
  • дизайн упаковки стильний і лаконічний, нічого зайвого;
  • запах помади пудровий, не скажу, що дуже приємний, просто косметичний;
  • відтінок 402 Spicy - має теплинку, але не дуже рудий, хоча в упаковці він виглядає більш холодним, це така чайна троянда;
  • я бачила багато коментарів на різних косметичних сайтах щодо проблем з відтінком, який отримують покупці. Не знаю, наскільки це масове явище, але знаю, що можна легко переплутати з кремовою лінійкою цього ж бренду - тому орієнтуйтеся на назву відтінку Spicy та на позначку Matte в назві;
  • нанесення комфортне, перед ним часто використовую трохи бальзаму для зволоження, помада залишається пластичною;
  • стійкість середня, за кілька годин я успішно з'їдаю всі помади, тому ця не виключення;
  • як підсумок - помада на 4-, не скажу, що розчарована, але і вау-ефекту не було. Це точно не суперстійкий варіант і не холодний нюд, але варіант непоганий.

На цьому все. Напишіть в коментарях, як вам ці помади? І який продукт для губ останнім часом вас потішив?

Дякую за інтерес до мого допису!

А тут написала допис про 2 відтінки гелевих олівців для губ від Lamel: https://club.makeup.com.ua/post/39052/