Ta_nyaaaaaaa

Крапля крему щодня для ідеальної шкіри постійно | Dermaskill Beauty Formula Day Cream

Крапля крему щодня для ідеальної шкіри постійно | Dermaskill Beauty Formula Day Cream
Крапля крему щодня для ідеальної шкіри постійно | Dermaskill Beauty Formula Day Cream
Крапля крему щодня для ідеальної шкіри постійно | Dermaskill Beauty Formula Day Cream

Зволожує, відновлює і навіть підтягує. Усе це заслуги крему Beauty Formula Day Cream. Тисни «дізнатися більше», де я розповім детальніше про цей кремчик. Без шансів НЕ сподобатися))

Почну ще з розпаковки, це є особливий кайф 🤩

Крапля крему щодня для ідеальної шкіри постійно | Dermaskill Beauty Formula Day Cream

Кремчик запакований у стильну картонну коробку зі сріблястими написами з назвою бренду і крему.

Зверху був додатковий захист - міцна плівка.

Ззаду інструкція, склад й інша необхідна інформація.

Об‘єм стандартний для крему - 50 мл.

Термін придатності: 8 місяців після відкриття.

Всередині сама баночка, що виглядає так естетично 🤍 - біла баночка і срібляста кришечка.

Між кришечкою і баночкою зустрічає захисна пластикова мембрана. На ній зручний «язичок», тому захист вилучається легко.

Текстура крему нереально крута 🔥 Ви тільки подивіться!

Кремова, на межі з гелевою текстурою. Надзвичайно легка, напівпрозора з молочним відтінком.

Не жирна, не липка і тому легко розподіляється. Але про відчуття і враження далі.

Аромат відсутній, просто легко пахне косметикою, дуже ненав’язливо. Знову ж таки, наголошую на тому, що відсутність запашників - значний плюс для чутливої шкіри.

Звісно ж, крем НЕ комедогенний. У складі містить унікальні компоненти: морський колаген, екстракт лакриці (солодки), пептиди і не тільки. Детальніше 👇🏻

🔳 WATER (AQUA) -вода, основа крему.

🔳 GLYCERIN (гліцерин) - гігроскопічний агент, що зволожує шкіру, утримуючи вологу.

🔳 BUTANEDIOL - розчинник і зволожувач, покращує проникнення інших активних інгредієнтів у шкіру.

🔳 BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) - масло ши, багате на вітаміни та жирні кислоти, що зволожує і живить шкіру.

🔳 HYDROLYZED JOJOBA ESTERS - гідролізовані ефіри жожоба, які забезпечують зволоження і пом'якшення шкіри.

🔳 GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT - екстракт кореня солодки, має протизапальні та освітлюючі властивості, допомагає зменшити почервоніння і пігментацію.

🔳 PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT - екстракт кореня півонії, має антиоксидантні та протизапальні властивості, допомагає заспокоїти шкіру.

🔳 SQUALANE - зволожувач, що покращує бар'єрну функцію шкіри, запобігаючи втраті вологи.

🔳 DIMETHICONE - силіконовий полімер, що утворює захисний шар на шкірі, зберігає вологу і надає шовковистість.

🔳 AMINOBUTYRIC ACID - гамма-аміномасляна кислота, яка має заспокійливі властивості та сприяє розслабленню м’язів, зменшуючи зморшки.

🔳 COLLAGEN AMINO ACID - амінокислоти колагену, які сприяють підтримці еластичності та пружності шкіри.

🔳 ALLANTOIN - заспокійливий агент, сприяє загоєнню шкіри, зменшує подразнення та покращує регенерацію клітин.

🔳 HYALURONIC ACID - гіалуронова кислота, потужний зволожувач, який здатний утримувати вологу в шкірі, надаючи їй об’єму та пружності.

🔳 OLIGOPEPTIDE-1 - пептид, що стимулює вироблення колагену і регенерацію клітин шкіри.

🔳 TRIPEPTIDE-1 - пептид, який допомагає зменшити зморшки, покращує еластичність і тонус шкіри.

🔳 HEXAPEPTIDE-11 - пептид, що покращує текстуру шкіри і сприяє виробленню колагену та еластину.

🔳 1,2 — HEXANEDIOL - розчинник і зволожувач, що має також антимікробні властивості (консервант).

Хоч крем і позиціонується як денний, мені комфортно використовувати його і на ніч.

Розпочну з того, що він дууууже економний у використанні, бо на все обличчя достатньо зовсім невеликої горошинки. Крем розподіляється дуже гарно, головне не нанести завеликої кількості продукту, бо незважаючи на його легку майже гелеву текстуру, він доволі поживний. При цьому:

✅не залишається плівкою,

✅ не є жирним чи липким.

Після повного поглинання залишає сяючий фініш, рівний тон.

✅ Гарно слугує у якості бази під макіяж

✅ Не скочується/не конфліктує з іншими продуктами

За час регулярного використання помітила позитивні зміни у якості і стану шкіри загалом. Шкіра постійно зволожена, вона наче наповнена зсередини, сяюча, тон рівномірний, а поверхня шкіри наче більш підтягнута. Тепер на мене лягає гарно будь-який бб- чи СС-крем (тональними не користуюся).

Шкіра шиї стала виглядати дещо краще, «кільця Венери» тепер менш помітні.

Також крем гарно нашаровується, не скочуючись.

Тому я впевнена, що він підійде будь-якому типу шкіри, причому як дуже жирній, так і сухій, бо ступінь зволоженими можна регулювати.

Особисто моя, комбінована і дуже чутлива шкіра, мега-задоволена цим кремом. За час використання жодних висипань не з’являлося, тож крем дійсно не комедогенний. Кажу це з огляду на те, що зазвичай мене висипає від багатьох доглядових засобів.

Тепер лише буду хвилюватися про те, щоб використати його до закінчення строків придатності, бо він ну дууууже економний. Раніше, ще за перший тиждень використання я навіть не встигла використати весь крем із захисної мембрани і дістатися до баночки, при щоденному використанні.

Тож цей крем вартує кожної копієчки, а результат, як кажуть, «на обличчя» 🤩