Vikulyk

Як пахне затишок?

Як пахне затишок?

Свічка доволі важкувата, так би мовити-добротна, її приємно тримати в руках, приємно розпаковувати, а користуватись взагалі-верх насоди.

Я люблю її запалати в час, коли виключають світло, щоб подарувати собі приємні емоції в такий неприємний період.

Як пахне затишок?

Почнемо з загальних характеристик:

  • В складі присутні: натуральний соєвий віск і натуральні ефірні олії. Хороший склад свічок дуже важливий, в плані безпеки, адже аромат від свічки розноситься по всьому дому, тому важливо, щоб вона була якісна. Ця свічка однозначно впливає на мене позитивно, даруючи відчуття спокою і емоційної рівноваги.
  • Висота баночки 9 см і самої свічки десь 8, якщо я правильно заміряла. Вага 200 гр, має вистачити на багато вечорів без світла.
  • Баночка просто шедевральна, виглядає дуже дорого і лаконічно. Під час запалення свічки вона не нагрівається, тож тріснути не мала б. Я не знаю, з якого матеріалу стаканчик, але він міцний і добротний.
  • Такий стильний флакончик додасть модний штрих в інтер’єрі вашого дому і підійде для будь-якої оселі, тому, коли догорить свічка не буду викидати, а баночку кудись прилаштую.
  • Горить заспокоюючим жовтим світлом, що також додає комфорту атмосфері вдома.

Фото з підставкою...мені здається вона можливо навіть псує вигляд свічки, який сам по собі доволі самодостатній.

Перейдемо до основи, а саме запаху, він чоловічий, але як на мене універсальний:

Тип аромату: квіткові, пряні, солодкі, фруктові

Початкова нота: Аніс, Евкаліпт, Троянда, Фіалка, Чорна смородина

Нота серця: Виноград, Екзотичні фрукти, Малина, Мед

Кінцева нота: Апельсиновий цвіт, Білий мускус, Ваніль, Тютюн

Аромат відчувається одразу, як я відкриваю цю розкішну матову коробку, навіть без запалення отримую ольфакторний екстаз.

Тут змішуються: солодкий, злегка припудрений аромат ванілі, також відчувається легка ягідна кислинка , їх доповнює медово-апельсиново-мускатний солод, і дрібка древесного евкаліпта.

Я відчуваю наче багато нот, але вони дуже вдало зливаються в єдиний тандем.

Пахощі дарують відчуття затишку і легкої атмосфери свята.

Вдома так тепло і смачно . Аромат додає романтичного настрою і спокою, а також прикрашає чарівний вечір.

Запах розвіюється поступово, потрохи заповнюючи простір в кімнаті, він не задушливий. Після того, як задуваю свічку-пахуче повітря ще огортає мене деякий час.