Євгенія 👩

Моя міні-колекція гелів для душу від Weleda😊

Моя міні-колекція гелів для душу від Weleda😊

Мені подобається продукція бренду Weleda, а особливу слабкість я маю саме до гелів для душу.
Так у мене на поличці з'явилося 4 гелі для душу:
- Aroma Relax – крем-гель, призначений для розслаблення. Містить рослинні екстракти.
- Aroma Love - крем-гель, який пропонує нам поринути в атмосферу романтики, оповиту квітковим ароматом.
- Aroma Energy – класичний гель. Обіцяє подарувати нам заряд енергії на цілий день, завдяки цитрусовому аромату з пікантною імбировою нотою.
- Aroma Harmony - ще один розслаблюючий гель, що містить ефірні олії.

Докладніше про кожен👇

Моя міні-колекція гелів для душу від Weleda😊

Всі 4 гелі для душу представлені в тубі з м'якого пластику. Вони в міру компактні, не ковзають у вологих руках, іх зручно брати з собою у подорож.
Мають дуже гарний, яскравий дизайн, від якого піднімається настрій😊.
Кришка відкидається, класичний дозатор - в міру широкий отвір.
Варіант із тубою зручний доти, поки гелю багато, як тільки його стає трохи менше половини, то доводиться повозитися з видавлюванням.
Об'єм: 200 мл, витрата економічна.

  • Aroma Relax - має кремово-гелеву консистенцію, середньої густини. На дотик трохи липкуватий, пластичний і ковзний.
    Гель має приємний, трав'янистий аромат із яскраво-вираженою нотою бергамота. Аромат стійкий, заповнює собою всю ванну кімнату і доволі довго тримається на шкірі.
  • Aroma Love - це ще одна кремово-гелева текстура, повністю однорідна, м'яка та приємна до тіла. Аромат яскраво-виражений, квітковий, виразно відчувається запах троянди з ноткою тропічних фруктів. Аромат також стійкий, тільки для мене він дуже активний, іноді навіть перебиває аромат парфуму.
  • Aroma Energy - це вже класичний гель для душу, щільний, в'язкий, тягучий. Однорідний, має легкий жовтуватий підтон, барвник не забарвлює ані шкіру, ані ванну. Має дуже свіжий, веселий цитрусовий аромат із гострою ноткою імбиру. Запах мені нагадує аромат парфуму Moschino "Funny". Аромат стійкий, на шкірі лежить легким шлейфом та не викликає дискомфорту.
  • Aroma Harmony - також класичний, але прозорий гель для душу. Має приємний свіжий, хвойно-гірський аромат. Запах унісекс, в міру насичений та стійкий.

У нанесенні мені більше сподобалися крем-гелі для душу Aroma Relax та Aroma Love, вони приємно, м'яко ковзають по шкірі. При дотику з водою створюють легку пінку, наче вуаль.
Гелі відмінно вимиваються, не залишають на шкірі липкості, маслянистості, жирності та стягнутості.
Крім цього, кремові гелі дають більш виражений ефект догляду, на відміну від класичних гелів.

У свою чергу, класичнi гелі Aroma Energy та Aroma Harmony дуже добре піняться. Створюють супергусту пінову шапку. Вони більше спрямовані на очищення шкіри до скрипу, ніж для догляду за нею. Вимиваються легко, абсолютно невагомі у використанні.

Всі 4 гелі гарні і кожен по своєму.
Однак, мій улюбленець із цієї четвірки - Aroma Harmony . Він має неймовірну заспокійливу дію, після прийняття ванни здається, що ти повернувся додому з прогулянки хвойним лісом. Дуже розслаблює і навіть хилить у сон💤. В принципі, схожу дія має і Aroma Relax , але його аромат не такий природний і чарівний.

Для ранкового душу найкраще підходить - Aroma Energy, оскільки він справді освіжає та підбадьорює.

Що стосується Aroma Love , то мені зовсім не підійшов його аромат, як то кажуть - too much. Дуже насичений, не для всіх, але я б радила дивитися на нього в останню чергу.

Якщо вам потрібен догляд, то це крем-гелi для душу Aroma Relax та Aroma Love, вони:

  • Глибоко зволожують та живлять шкіру, при цьому на тривалий час утримують вологу в ній.
  • Пом'якшують, роблять шкіру гладкою та оксамитовою.
  • Дають гарне очищення.
  • Не залишають на шкірі липкості, жирності, маслянистості, не стягують.

Якщо хочете максимум очищення та посередній догляд, то це класичні гелі для душу Aroma Energy та Aroma Harmony:

  • Очищають до скрипу, але при цьому не травмують шкіру.
  • Пом'якшують, але ефект слабший, ніж у крем-гелів.
  • Не сушать, але і дають дуже слабке зволоження, після потрібен зволожуючий крем.

Є й дещо спільне між ними:

  • Стійкий, смачний аромат, крім Aroma Love.
  • Економічна витрата.
  • Не викликали жодних алергічних реакцій.
  • Абсолютний комфорт на шкірі. Без плівки, липкості, жирності.

Дуже класні гелі для душу, які подарують свіжість, чистоту, повне розслаблення та гарний настрій💗.