Alina_Demchenko

Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"

Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"
Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"
Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"
Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"

Раніше, я мало звертала уваги на скраби для тіла, не розуміючи їх плюсів. Поступово, я почала користуватися і в мене вже є декілька фаворитів, серед яких і Скраб для тіла "Рафаелки". Для мене такий формат був трошки неординарним, але є в ньому багато плюсів. Давайте розберемо декілька з них і взагалі трішечки дізнаємось про продукт.

Скраб, у вигляді кульок, знаходиться у пластиковій баночці з доволі щільного пластику. За всі рази коли він падав з полички завдяки мені або котам - легко вцілів. В мене скраб з ароматом цукерок Рафаелок і я можу сказати з точністю, що дуже схоже. Бажання відкусити шматочок не покидає мене, варто тільки відкрити банку. Шарики посипані "кокосиком" який доречі являється мильною частинкою. Такий дизайн не може не привертати увагу. Як білі, так і блакитні кульки мають яскравий аромат цукерок з легкою мильною ноткою і м'яку текстуру, яка при натиску деформується. Для мене це стало гарним знаком, бо на початку я думала що текстура буде більш крихка, більш суха, але вона виявилась більш "волога" і масляниста. Вже з цього я розуміла, що продукт буде лагідним відносно моєї шкіри.

Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"
Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"
Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"
Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"
Що подати до чаю ? Tsukerka Body Scrub "Рафаелки"

Через брак досвіду роботи з такою текстурою, я робила не дуже вдалі спроби розподілити еластичну масу по тілу. Але треба було всього навсього додати краплинку води, як продукт дуже легко почне піддаватися тертю і акуратно розподілятися по шкірі. Тільки подивіться на фото : на них дуже гарно видно процес трансформації продукту.

Продукт слід розтерти у вологих руках і нанести на вологі ділянки шкіри, де саме потрібне скрабування ( я наприклад можу комбінувати засоби, або застососувати лише для певних ділянок). Терти сильно не треба - так можна і шкіру травмувати. Невеликими круговими рухами, легко , без жодних зусиль - скраб буде виконувати свою роботу.

Великим плюсом для мене - є виділення піни у продукту. По-перше стає легше змити продукт, а по друге ця піна неймовірна ніжна і допомагає додатково очистити тіло.

Після використання скрабу, шкіра ніжна, гладенька. В мене нема почервонінь або якихось мікро травм шкіри. Я б назвала продукт середньої жорсткості ( зустрічала і більш менший абразив, так і більш жорсткий).

За один раз я використовую десь 2-3 кульки . Більше мені і не треба.

Я вважаю, що цей скраб ідеально підходить для СПА- вечору і дуже гарно виконує свою роботу. А аромат то окрема любов )))