Дарина🦉

Сонцезахисний освіжаючий міст "Захист та сухий дотик" SPF 50

Сонцезахисний освіжаючий міст "Захист та сухий дотик" SPF 50
Сонцезахисний освіжаючий міст "Захист та сухий дотик" SPF 50

Останні два тижня, це був самий актуальний засіб для мене, бо сонечко ну дуже пече! Хочу сказати, що для мене це самий зручний формат, формат спрею (аерозоль).

Особливості NIVEA SUN (від виробника):
- Прозора формула, непомітна на шкірі.
- Глибоке зволоження шкіри.
- Тривалий водостійкий ефект.
- Зручне нанесення.
- Протестовано під дерматологічним контролем.

Склад:

Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Dibutyl Adipate, Dicaprylyl Carbonate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Tocopherol, Aqua, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Parfum

З головного:

  • Butyl Methoxydibenzoylmethane (бутил метоксидабензоілметан) - Активний інгредієнт, що забезпечує захист від UVA-променів.
  • Ethylhexyl Salicylate (етилгексил саліцилат) - Сонцезахисний фільтр, що захищає від UVB-променів.
  • Ethylhexyl Triazone (етилгексил триазон) - Сонцезахисний фільтр, що забезпечує захист від UVB-променів.
  • Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate (діетиламіно гідроксибензоіл гексил бензоат) - Сонцезахисний фільтр, що забезпечує захист від UVA-променів.
  • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (біc-етилгексилоксифенол метоксифеніл триазин) - Сонцезахисний фільтр широкого спектру дії.
  • Glycerin (гліцерин) - Зволожувач, що утримує вологу у шкірі.
  • Tocopherol (токоферол) - Вітамін E, антиоксидант, що захищає шкіру від пошкоджень.

Засіб представлен в форматі спрею (аерозоль). Дуже зручно тримати в руці, і користуватись набагато приємніше ніж з туби. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 200 мл.

Текстура - "густа" водичка, одразу після нанесення, здається, що текстура жирненька, як суха олія. Але вона дуже швидко вбирається (протягом 10 хвилин), та не залишає ні жирості, ні липкуватості. Залишає сяйний фініш, але при цьому зовсім не відчувається на шкіри.

Також засіб не залишає слідів на одязі.

Аромат - доволі виразний, я відчуваю солодкі квіти та цитруси, для мене аромат приємний. Залишається на шкірі приблизно дві години.

З плюсів:

  • Я не згоріла жодного разу, якщо б не цей засіб, я була б вже , як варенний рак, зі своєю білою шкірою!
  • Він глибоко зволожує шкіру.
  • Формат - це найкращий формат, для такого засобу (зручно всюди брати з собою).
  • Водостійкість - це теж велика перевага засобу.
  • Ніяких неприємних відчутів, як від багатьох інших "50", текстура тут дуже вдала.
  • При оновленні гарно освіжає шкіру.

Раджу звернути увагу, на цей засіб всім, а особливо таким "білим" воронам як я!

Дякую 🦉.

Сонцезахисний освіжаючий міст "Захист та сухий дотик" SPF 50
Сонцезахисний освіжаючий міст "Захист та сухий дотик" SPF 50
Сонцезахисний освіжаючий міст "Захист та сухий дотик" SPF 50