Ta_nyaaaaaaa

Сироватка, що робить шкіру кращою

Сироватка, що робить шкіру кращою
Сироватка, що робить шкіру кращою
Сироватка, що робить шкіру кращою
Сироватка, що робить шкіру кращою

Зволожує, бореться із висипаннями, себорегулює, знімає запалення, освітлює й вирінює тон, ще й розгладжує заломи??? Може замінити навіть кремчик у спеку ☀️ Усе це про сироватку Joko Blend із серії Skin Detox 💚

Я вже розповідала про тонік з цієї нової серії - https://club.makeup.com.ua/post/43229/,

а також про гель для вмивання, який дуже м'яко і ніжно очищає - https://club.makeup.com.ua/post/43504/

Загалом моя шкіра в захваті від цих нових засобів, а сьогодні хочу розповісти про продукт, який вкрав мою найбільшу прихильність взагалі серед усіх баночок лінійки. Сироватка, яку я ще обов’язково повторю після закінчення.

А ще на неї зараз дуже гарна ціна, тож щиро раджу звернути увагу і взяти собі таку 🫶🏻

Сироватка, що робить шкіру кращою

Звісно ж, я в захваті від кольорової гами цієї серії 😍 Усе таке зелене, заспокійливе.

Коробочка доволі об‘ємна, на ній вся необхідна інформація.

Сама баночка скляна. Звичний об‘єм для сироваток - 30 мл.

Піпетка м‘яка, але через текстуру засіб набирається складно.

Тому для неї більш доцільно був би дозатор-помпа.

Текстура дуже густа, майже кремова і трохи тягуча, молочного кольору. Тому її дещо складно діставати з баночки.

Проте є і плюс, завдяки цьому сироватка дуже економна, бо на все обличчя + шию мені вистачає 2-3 краплі.

Аромат приблизно такий як у всієї лінійки, солодкуватий.

Він у сироватки чудовий, насичений цікавими корисними «плюшками» для шкіри, особливо жирної і комбінованої.

🔅 Dicaprylyl Carbonate - пом'якшує та зволожує шкіру.

🔅 Glycerin - Зволожує шкіру.

🔅 Bakuchiol (бакучіол) - покращує текстуру шкіри, зменшує зморшки. Це рослинний аналог ретинолу, який має значно менше протипоказань.

🔅 Niacinamide - зменшує запалення, покращує бар'єрну функцію шкіри.

🔅 Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (екстракт зеленого чаю) - захищає від шкідливих впливів, заспокоює, зволожує шкіру, має протизапальну дію.

🔅 Sodium Hyaluronate (форма гіалуронової кислоти) - глибоко зволожує шкіру.

🔅 Tocopheryl Acetate - захищає шкіру від пошкоджень.

🔅 Allantoin - заспокоює та загоює шкіру.

🔅 Panthenol - зволожує та загоює шкіру.

🔅 Lactic Acid - Зволожує та покращує текстуру шкіри.

Сироватка дуже легко і приємно розподіляється по шкірі. Вона зовсім не липка і не жирна. Не відчувається маскою, бо поглинається «в нуль» доволі швидко, залишаючи за собою здоровий сяючий фініш.

Стосовно змін, які помітила:

✅ почервоніння заспокоєні відразу після використання

✅ висипання загоюються і зникають з обличчя швидше: 3-4 дні замість звичних 7+ днів

✅ шкіра виглядає здоровою, сяючою я підтягнутою

✅ мої дуууже маленькі, майже непомітні заломи зникли взагалі за 2+ тижні використання. Шкіра сяюча, підтягнута і має рівний рельєф

✅ тон шкіри виглядає рівніним і світлішим

✅ зникають проблеми, пов'язані з надмірним виділенням себуму

Тому я вважаю, що це шикарна сироватка 🔥

Використовую її зазвичай зранку, ввечері азелаїнову кислоту.

І в сукупності ці засоби працюють дуже класно)) Я бачу позитивні зміни на шкірі, а це головне.