khoroshaeva

Ніжність у кожному дотику)

Ніжність у кожному дотику)
Ніжність у кожному дотику)
Ніжність у кожному дотику)

Всім привіт✌️

Я є великим поціновувачем лінійки "Rose Wine" від Mareve, спробувала майже всі продукти з неї, а от з лосьйоном для тіла познайомилася вперше та закохалася з першого використання. Розповідаю чому👇

Лосьйн представлений у лаконічному флаконі із міцного пластику. Флакон виглядає естетично, прозорий, що дозволяє стежити за витратою засобу.

Дозатор у вигляді помпи, м'яко натискається, економічно виділяє засіб і не "плюється".

Об'єм: 250 мл, витрата економічна.

  • Консистенція кремова, ріденька, але не водяниста. Дуже легка та ніжна. При контакті зі шкірою наче тане. На дотик без липкості, жирності та олійності.
  • Аромат неймовірний, багатогранний, виразно відчуваю в ньому ягідну ноту (суниця та стигла слива) з квітковими нотками півонії. Аромат у міру солодкий, він квітково-ягідний. Запах доволі насичений та стійкий, проте не душить, навіть у спекту з ним комфортно. На шкірі відчувається приблизно 4-5 годин, аромат парфума не перебиває.

Мені подобається використовувати лосьйон у вечірній рутині)

Лосьон тане на шкірі, м'яко ковзає по ній та рівномірно розподіляється. Повністю вбирається протягом 10-15 хвилин, весь цей час фініш вологий, але не жирний та не липкий.

Після повного вбирання, відчувається абсолютно комфортно та невагомо. Він не лежить плівкою, не скочується і не відчувається липким.

В процесі нанесення ванну кімнату охоплює неймовірно приємний аромат, який робить нанесеняя ще більш атмосферним.

Лосьйон не подразнює шкіру та не викликав жодних алергічних реакцій. Не залишає плям на одязі та постільній білизні.

  • Лосьйон дає легке, базове зволоження.
  • Пом'якшує, робить шкіру гладкою та шовковистою
  • Надає шкірі гарного, вологого сяйва.
  • Має чарівний та досить стійкий аромат
  • Абсолютно невагомий, не скочується та не лежить плівкою.
  • Не викликав жодних алергічних реакцій.

Я закохана в дію та аромат лосьйона "Rose Wine", він дійсно класний та заслуговує на увагу. Якщо ще не спробували, то дуже раджу).

Дякую, чарівній Чистикова Дар'я за такий скраб у моїй ванній кімнаті🩷

Дякую за увагу💕