Alina_Demchenko

Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової

Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової
Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової
Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової
Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової
Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової

Як і вся колекція, пакування підводки виглядає доволі естетично. Матова сливова коробка прикрашена золотими і білими написами, а на глянцевому флаконі золотистого забарвлення є мінімальна кількість написів, що мене повністю задовольняя. Пластик наче міцний, приємний на дотик.

Підводка відкручується доволі легко, не підтінкає. Пензлик тут класичний для такого продукту. Для мене подібний продукт - в новинку, звикла трошки до іншого.

Колір підводки -насичений чорний. Пігментація у продукту гарна. Фініш підводки не до кінця глянцевий, а ось під кінець набуває матовості.

Я дуже старалась акуратно нафарбувати очі, але це виявилось вище моїх вмінь. Те що вам точно треба знати :

  • Теоритично, цією підводкою можна намалювати тоненьку стрілочку, але треба бути дуже обережними з самим продуктом. Він може розтікатися.
  • Треба зачекати поки підводка підсохне, перш ніж розплющити очі - відбивається.
  • Якщо нашаровувати продукт - може тріскатись. Але це стосується багатьох продуктів такого формату.
  • Доволі стійка, але її можна легко підправити міцеляркою в перші хвилини.

На повіках не викликала подразнень, почервонінь. Змивати краще міцелярною водою, приклавши "компреси" у вигляді ватних дисків, що б продукт трошки відмок. Підводка трошки стягує повіку з часом, але не критично.

Мої враження доволі дивні, мабуть просто не мій тип продукту.

Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової
Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової
Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової
Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової
Епатажні стрілки за допомогою Підводки для очей "Зоряні стріли" від Олі Полякової