Ta_nyaaaaaaa

Ідеальне комбо для щоденного догляду за волоссям

Ідеальне комбо для щоденного догляду за волоссям
Ідеальне комбо для щоденного догляду за волоссям
Ідеальне комбо для щоденного догляду за волоссям

З настанням літа і шаленої спеки хочеться частіше відчувати свіжість і чистоту волосся, тому цю процедуру я повторюю частіше.

І якщо на щодень чи разу у два дні, то хочеться обрати щось доволі універсальне, м‘яке і зручне у використанні. Так мій вибір впав на Soika.

Шампунь випускається у флаконі із зручним дозатором - помпою. Його об‘єм складає 300 мл.

Ціна дуже гарна, бюджетна 🔥

Цей шампунь має доволі рідку консистенцію, без забарвлення.

Через це він доволі НЕекономний у використанні. Майже не піниться, а точніше починає легко утворюватися піна лише під час другого нанесення.

Аромат надзвичайно приємний трав‘янисто-солодкуватий. Мені майже вся продукція Soika пахне цукерками, фруктовим зефіром, загалом ну дуууже смачно 🤤

❌ без силікону

❌ без парабенів

✅ для всіх типів волосся

✅ є сульфати для гарного очищення

Активні компоненти:

💧гідролат арніки - добре кондиціонує волосся, стимулює його зростання, корисна проти лупи та від випадіння волосся

💧біотин - запобігає випадінню, робить волосся більш блискучим і пружним, стимулює волосяні фолікули

💧 гідролат гамамелісу - живить та зволожує шкіру, заспокоює та тонізує, зменшує подразненн, активізує мікроциркуляцію

💧 кератин - поліпшує структуру волосся, надає візуального блиску, пружності

💧 морські водорості - усуває лупу, перешкоджає ламкості, покращує кровообіг і насичує шкіру мікроелементами

💧 комплекс вітамінів, що загалом поліпшує здоров’я волосся

Тож можна помітити, що склад направлений на зволоження, заспокоєння і збереження волосся від випадіння, його укріплення, захист від ламкості й нормалізації ліпідного обміну.

Як я згадувала вище, шампунь доволі рідкий, а при першому нанесенні майже не вспінюється. При другому з’являється трохи піни. Пов'язано це з його безульфатним складом.

Шампунь гарно промиває шкіру голови, немає відчуття до скрипу, але близько до нього. Волосся по довжині теж м‘яке і не пересушене, це відчуваю ще під час змивання шампуню.

Стосовно тривалості чистоти, то вона у мене незмінна.

Аромат, якість промивання, гладке і НЕ пересушене волосся після - це все про м‘який щоденний шампунь.

Зі своєю прямою функцією він справляється гарно, хоч і безсульфатний)) На моїй схильній до лупи шкірі голови працює чудово, не викликаючи неприємностей.

Ох, а аромат, про нього готова говорити довго 🤤

Бальзам також випускається зі зручним дозатором-помпою, що однозначно є перевагою, бо це так зручно!

Однак його об’єм менший і складає 200 мл.

Ціна супер-смачна, а набором ще вигідніше 😉

Він має дуже гарну гелево-кремову текстуру середньої густини. Він не рідкий, не тече, але і не є дуже щільним. Таке на часте використання мені дуже подобається, адже волосся ніколи не буде переобтяженим.

Аромат знову ж таки у стилі бренду: солодкий фруктовий, наче смачний сік із дитинства. Дуже подобається! На волоссі після миття також ще відчувається, але недовго.

Містить:

💧 арніку - кондиціонує волосся, надає блиску й еластичності

💧 вітаміни - допомагають впоратися з різними проблемами - від надмірної пухнастості і тьмяності до кінчиків, що січуться

💧гамамеліс - надає природного блиску, сяяння та гладкості

❌ без силіконів

❌ без парабенів

✅ має нейтральний рівень рН 5,4, що не буде шкодити волоссю навіть при щоденному використанні

Мені дуже сподобалася легка текстура й приємний аромат, що трішки затримується на волоссі.

Завдяки цій легкості бальзам не переобтяжив моє тонке волосся. Він надав йому блиску, гладкості і м‘якості. Думаю, це помітно і на відео, наскільки воно м‘якеньке.

Кондиціонуючий бальзам гарно приборкав пухнастість. Волосся виглядає живим і здоровим.

Чудовий варіант на кожен день!)

Ось такі два засоби для щоденного очищення і зволоження волосся я спробувала. Вважаю, що вони вартують уваги кожної 💙 Щиро раджу спробувати)