ksnklb

Неочікувано дуже хороший шампунь?

Неочікувано дуже хороший шампунь?

З Head & Shoulders я була знайома давно, ще з тими у білих пляшках, та якщо чесно, побоювалась їх, бо мала неприємні ситуації звикання. Та коли їх купляла, моїм фаворитом був якраз шампунь з ментолом та м'ятою, не знаю скільки таких пляшок я використала взагалі. Та от недавно з'явились і такі шампуні у прозорих пляшках, і вони мене теж лякали, поки Олена Романюк все ж не довела мені, що нові шампуні вартують уваги, дякую тобі за це ❤️.
Дизайн та форма банки буквально кричить нам, що це H&S, тому зупинятись не бачу сенсу, все ітак всі знають. Кришечка фліп-топ, закривається добре.
Консистенція середньої густини, що було для мене несподіванкою, колір прозорий з блакитним відтінком.
Найбільшою несподіванкою для мене був аромат, адже я пам'ятала, що він такий свіжий та насичений, що випалює душу, та тут він приємний, нагадує жувальну гумку.
Піниться добре, як і всі шампуні H&S, під-час миття волосся не заплутувалось, відчувалась свіжість, та навіть небагато випало волосин.
У складі є сульфати, силікони, ментол, компоненти, що допомагають позбутися лупи.
У результаті миття без масок та кондиціонеру (так, сушила волосся з термозахистом Joko Blend), волосся мене дуже приємно здивувало м'якістю, гладкістю, об'ємом. Чесно кажучи, я не очікувала, що буде такий гарний результат, а ще волосся трішки довше виглядало свіжим. Так, хочеться додати олійку для блиску, але і так волосся добре виглядало та легко розчісувалось.
Загалом, я можу рекомендувати цей шампунь, особливо якщо ви чергуєте шампуні, що також рекомендую робити. Особливо влітку, це хороший варіант, який може продовжити відчуття свіжості, адже вимиває волосся добре.

Неочікувано дуже хороший шампунь?
Неочікувано дуже хороший шампунь?
Неочікувано дуже хороший шампунь?
Неочікувано дуже хороший шампунь?
Неочікувано дуже хороший шампунь?