Чистикова Дар'я

Сьогодні огляд подаруночкa

Сьогодні огляд подаруночкa

А саме на багатофункціональний спрей для фарбованого волосся від L'Oreal Professionnel 🪮

Засіб представлений у флаконі 190 мл. Є розпилювач у формі спрею, а також захисна кришечка. Незнаю як у вас дівчата, але у подібних домашніх засобах ці кришечки у мене постійно губляться 🙈

Розпилювач працює справно, не плюється та не залипає. На наліпках інформація англійською та українською мовами.

За консистенцією скоже на доволі рідку сиворотку молочного кольору.

Має приємний, фруктово-цукерковий аромат.

Цей засіб обіцяє 10 миттєвих ефектів:

✔️ термозахист до 230°С

✔️ блиск

✔️ м'якість

✔️ гладку структура волосся

✔️ полегшення розчісування

✔️ легкість укладання

✔️ зволоження

✔️ скорочення ламкості

✔️ скорочення кількості кінчиків, що січуться

✔️ антифриз

Може застосовуватися перед підстриганням волосся, перед укладанням на вологе волосся чи як завершальний етап догляду на сухе.

Особистi враження

У мене фарбоване волосся, можу сказати рідке та пористе, схильне до жирності. Тому переборщити з лівін-засобами дуже легко.

Цей Vitamino Color спрей мені сподобався буквально з першого ж використання. Вологе волосся дійсно легше розчісується, а вже висушене — м'яке, об'ємне, не сухе та зволожене, без зайвої важкості. Мені звичніше використовувати засіб на вологе волосся перед сушінням феном, тому на сухе навіть не пробувала.

Можу також відмітити, що спрей дає гарний блиск і взагалі волосся виглядає більш здоровим.

По моменту термозахисту теж нарікань на дієвість немає: гарячий потік повітря від фену при нанесенні засобу на руку практично не відчутний. Волосся захищене, все як потрібно 👌

Також позитивний момент, котрий я помітила впродовж 4-х тижнів користування: колір волосся майже не змінився, хоча зазвичай він дуже швидко вигорає в такий спекотний період.

Чесно, мінусів цього засобу взагалі не знайшла. Він ніяк не впливає на частоту миття, волосся після нього не сплутане, не обтяжене, не злипається.

Я в захваті ❤️ Дякую MUC за знайомство з цим чудовим спреем від L'Oreal Professionnel.

Щиро раджу звернути на нього увагу, особливо красуням із фарбованим волоссям 😉