☕️ Karina ☕️

Викидушки | Червень

Викидушки  | Червень

1. Ополіскувач для ротової порожнини Dr. Morgen Active Fresh.

Користувалась весь час тільки ним, як доповнення до догляду за зубами - супер. Не містить спирту у складі. Зуби відчуваються та виглядають більш чистими. Дуже освіжаючий. Бюджетний.

Думаю повторю ще раз.

Оцінка - 9/10.

До речі, порадьте свої улюблені ополіскувачі.

2. La Roche Posay Термальна вода.

Це моя любов любовна. Обов'язково візьму ще її. Відмінно освіжає, заспокоює шкіру.

Оцінка - 10/10.

Залишаю посилання на детальний огляд.

https://club.makeup.com.ua/post/38133/

3. Tink Сироватка для шкіри навколо очей з кофеїном та алантоїном.

Як працює не знаю, я користувалась нею декілька тижнів та отримала індивідуальну реакцію на якийсь компонент. На жаль, не підійшла.

Оцінка - 0/10.

Залишаю посилання на детальний огляд.

https://club.makeup.com.ua/post/42926/

4. Bioil Сироватка для тіла в ампулі, іланг - іланг.

Сироватка містить комплекс кислот, який активно усуває целюліт і підвищує тонуси шкіри. Вона буде ідеальним відновлюючим засобом у період схуднення та повернення пружності шкіри.

Властивості:
1. Зволоження та живлення шкіри: допомагає зволожувати та живити суху шкіру, відновлюючи її еластичність та роблячи більш гладкою.
2. Стимуляція регенерації клітин: сприяє прискоренню процесу регенерації клітин, допомагаючи шкірі відновлюватись після втрати ваги та покращуючи її текстуру.
3. Стимуляція виробництва колагену: сироватка підтримують виробництво колагену, що сприяє підвищенню пружності шкіри та зменшенню видимості розтяжок.
4. Протизапальна дія: має протизапальні властивості, що може допомогти знизити запалення та подразнення шкіри.

5. Поліпшення тонусу шкіри: сироватка може допомогти відновити тонус шкіри, роблячи її більш пружною та доглянутою.
6. Підвищення загального стану шкіри: підтримує здоров'я шкіри, допомагаючи відновити її гладкість, м'якість та сяйво після схуднення.

1 ампули вистачило на 1-2 використання на всьому тілі. Я залишилася дуже задоволена. Запах має неймовірний. Відмінно зволожує, вже при нанесенні шкіра наче стає більш пружною, гладенькою та гарно сяє.

Оцінка - 10/10.

Ще обов'язково повторю її.