Alina_Demchenko

Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake

Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake
Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake
Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake
Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake

Бренд Mermade став для мене справжнім амбасадором гарного настрою, завдяки їх милому пакуванню. Знаю, він заполонив і ваші серця. З виходом доглядової продукції, я для себе зрозуміла що багато їх засобів - мені ідеально підійшли. І ось, черговий хіт - маска для обличчя, яка виглядає немов глазурь на торті. Що ж вона з себе представляє ? Давайте подивимось.

В чарівному кусочку торта нас чекає пластикова баночка округлої форми. Напис переливається гарним рожево-золотим градієнтом і підіймає тим самим настрій. Відкривається баничка легко, варто тільки повернути кришечку. При тому закрита вона щільно, так що продукт не потече.

Продукт має не дуже зільну форму, нагадує йогурт чи якийсь десерт. І повірте, аромат робить так, що ти майже хочеш набрати продукт ложкою і покласти до рота. Це справжній сметанковий крем, якими можна брати в промазувати коржі майбутнього торту. Ваніль і молочна нота тут не хімозна, а навпаки доволі натуральна і харчова. Маленькі різнокольорові кульки додають відчуття що цим треба покривати торт, а не обличчя.

Як я вже казала - текстура рідкувата але жирненька, наче промасляна ( я вже казала про сметану , то майже як сметана). Якщо розчавити кульки, вони дають легкий колір, не тінтують шкіру.

Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake
Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake
Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake
Ласкаво просимо на вечірку : Кремова маска для обличчя Mermade Party Cake

Продукт наноситься тоненьким шаром. Я люблю використовувати пензлик, що б не забруднити все навкруги ( то проблема не маски, а моя особиста - від мене купа бруду ). Але нанесння пальцями дає такий самий результат. Продукт трошки відчувається на обличчі... Як сметана . Ну не можу я перестати порівнювати зі сметаною, ну правда дуже схоже ))

Маска комфортно відчувається на обличчі, не тече і не пересушує шкіру. Це дуже важливо, бо всі ми інколи на декілька хвилин довше тримаємо подібні продукти.

Після тонкого, рівномірного шару, я залишаю продукт хвилин на 10-15 та йду займатися своїми справами.

Після цього, без жодних складнощів, я змиваю цей продукт водою, не витрачаючи купу часу. Що б зробити це ще швидше - люблю використовувати спонж для вмивання, що б прибрати маску і потім вже ретельно промиваю водою.

Який результат я отримую ?

Шкіра добре зволожена, почервоніння не такі активні, а обличчя комфортно себе відчуває. Що до очищення - мені все ж таки складно сказати. А ось зволоження гарно відчувається.

Маска не викликає нових прищів, не викликає запалення або чорних точок. Я також люблю її поєднувати з масками які більш агресивно діють на шкіру ( наприклад очишуючі маски з глини чи якийсь пілінг) .

Після процедури шкіра дуже м'яка, гладенька, гарна на зовнішній вигляд. Після змивання я не відчуваю ніякої плівки чи якихось неприємних відчутів. Помітила що після маски, шкіра потребує в два рази менше зволожуючих засобів.

Освітлення шкіри - я не помітила , але я цього не чекала.

Мій вердикт : це гарна зволожуюча маска для обличчя, яка так необхідна коли шкіра потребує делікатного очищення без натяку на сухість.