Kristina S

Органічний гель для інтимної гігієни

Органічний гель для інтимної гігієни

Приблизно пів року тому я почала свідоміше обирати засоби для інтимної гігієни. Звернула увагу на склад гелей які використовувала і відмовилась від агресивних ПАР на користь м'яким та натуральним компонентам. Тому сьогодні розповім про органічний гель від українського бренду Feel Fine 🤎

Органічний гель для інтимної гігієни

Feel Fine - бренд, який виготовляє засоби для майстрів у сфері краси(масажистів, майстрів шугарингу) і також засоби для домашнього догляду та жіночої гігієни.
Feel Fine знаходиться у м. Суми 💛

Intimate Gel - розроблений для чутливої та ніжної шкіри
- не містить барвників та ароматизаторів
- має органічний склад
- забезпечує зволожуючий ефект

Пляшечка має незвичну прямокутну форму і дозатор-помпу. Завдяки механізму блокування,дозатор можна перевести у не робоче положення. Це зручно і безпечно.

Дизайн мінімалістичний і лаконічний - лише необхідна інформація та логотип бренду на білому фоні. Позаду розміщена детальна інформація про засіб.
Об'єм представлений у єдиному варіанті - 250 мл.


Активні компоненти:
-бета-глюкан утворює на шкірі захисну плівку,яка накопичує молекули води.
- екстракт гамамелісу та танинів дубових галлів має в'яжучу, тонізуючу та антиоксидантну дію. Зміцнює pH шкіри.
- молочна кислота впливає на процеси регенерації та оновлення шкіри, на відлущування відмерлих клітин, зволожує шкіру, нормалізує процес відновлення клітин епідермісу, що сповільнюється з віком; посилює в дермі синтез глікозаміногліканів та колагену.
- аргінін підвищує гідратацію шкіри.

Аромат насичений,трав'яний. Мені нагадує аптечний сироп. Консистенція - рідка,як водичка. Це мене трохи спантеличело на початку.
Колір - світло-коричневий.


Використання
Усе як завжди - на вологу шкіру наносимо невелику кількість гелю, розподіляємо і змиваємо. Проте,через водянисту консистенцію потрібно обережно натискати на помпу. Кожного разу між пальців все одно просочується декілька крапель.
Піна утворюється добре за рахунок очисника отриманого з кокосового горіха.

За час використання органічний гель від Feel Fine не викликав у мене жодної алергічної реакції. Після використання я відчуваю чистоту та свіжість.
Упакування зручне. Так,потрібно привчитися до рідкої консистенції,але це справа звички.
До трав'яного аромату я також швидко звикла. На шкірі після застосування він не відчувається.


Рекомендую спробувати особливо тим,хто шукає натуральний засіб для інтимної гігієни.
Радію,що знайомство з українським брендом,новим для мене, пройшло добре 💙