Mila__Mi

Комфортний спф для комбінованого типу шкіри

Комфортний спф для комбінованого типу шкіри
Комфортний спф для комбінованого типу шкіри

В попередньому дописи про лосьйон для тіла від бренду
https://club.makeup.com.ua/post/41171/
я писала, що мені засмагати не можна, але базовий СПФ 30, все ж таки потрібно мати, причому СПФ з даним фільтром актуальний практично круглий рік.

Тож, не затягую, а розповідаю ⬇️

Напочатку даний засіб, як і лосьйон для тіла знаходився в фірмовій коробочці бренду в приємному дизайні.

На коробці можна знайти чимало корисної інформації про засіб, а саме: склад, опис, спосіб застосування, запобіжні заходи та інше.

Маленька баночка об'ємом 30 мл, яка копіює дизайн коробочки. Баночка закривається кришкою має дозуючу помпу всередині, яка має пластикову вставку від випадкового натиску без кришки.

СКЛАД 🧪
Этилгексилметоксициннамат - високоефективний органічний ультрафіолетовий фільтр, надає зволоження шкіри.
Діетиламіно гідроксібензоілгексілбензоат -
УФ-фільтр з високою абсорбцією в діапазоні УФ-А. Має хімічну структуру і демонструє хорошу фотостабільність.
Ізопропілмирістат - емолент, пом'якшувач.
Біс-етилгексилоксифенол метоксифеніл триазин - високоефективний маслорозчинний фільтр широкого спектру поглинання - UVA+UVB. Має визначену фото стабільність.
Гліцерин - зволожує та утримує вологу.
Масло ши - зволожує, живить, пом'якшує, заспокоює, знімає запалення, регенерує та надає пружності.
Пантенол - зволожує, загоює та розгладжує шкіру.
Вітамін Е - антиоксидант, зволожує та живить.
Ретініл пальмітат - пом'якшує, відновлює та підвищує пружність.
Екстракт алое вера - тонізує, зволожує, загоює та надає бактерицидну дію.
Центела азіатська - регенерує, тонізує, стимулює вироблення гіалуроновою кислотою та колагену, підвищує пружність та еластичність.
Олія солодкого апельсину -пом'якшує та підвищують рівень колагену у шкірі, розгладжує та надає шкірі пружності; виводить токсини, знімає запалення та зменшує висипання.

Склад до речі ідентичний СПФу для тіла.

Дозатор широкий, добре дозується і не плюється. Мені вистачає 3-5 натисків (1-2 натиски з цієї кількості, коли наношу засіб і на шию та зону декольте).

Аромат приємний, косметичний, дуже схожий на лосьйон з спф для тіла. На обличчі комфортно відчувається, не дратує.

Колір з легким жовтуватим підтоном. Наносячи на шкіру, її не жовтить.

Консистенція доволі густенька (що нормально для засобу з СПФ), але по обличчю легко розподіляється.

Крем наношу на попередньо очищену шкіру обличчя, зволожена тоніком/тонером в додаток з сироваткою (за потребою).

Тобто, оскільки крем має доволі густеньку текстуру і містить олійки у складі, моєму комбінованому типу шкіри влітку, можна наносити його одразу після тонізації/зволоженння легкими текстурами (без зволожуючого крему).

Даний СПФ поживний, він дуже добре зволожує, живить та пом'якшує шкіру.

І так, на обличчя наношу його за 15-30 хвилин до виходу на вулицю, аби він встиг повністю поглинутися і почав працювати. Шкіру навколо очей оминаю, оскільки вони в мене чутливі, а захисні фільтри можуть їх пощіпувати.

На шкірі крем не надто блищить, тобто я люблю такий легкий сяючий фініш. З ним моя шкіра не блищить як млинець і комфортно себе почуває з даним засобом. І найголовніше, мене радує, що він не забиває пори, а для мого проблемного типу шкіри це надважливо.

Виробник рекомендує поновлювати засіб кожні 2-3 години, якщо ви перебуваєте на активному сонці. Оскільки я не буваю на надто активному сонці, то не маю потреби поновлювати його так часто, але якщо у вас по-іншому, зверніть увагу на цей момент.

Засіб мені справді сподобався, мені загалом рідко підходять СПФ-ки для обличчя, а тут вдале потрапляння, тож я ним повністю задоволена 🥰