alena.rosee

Лагідний Детокс | Joko Blend

Лагідний Детокс | Joko Blend

Вітаю! 🌿

Якщо ви пропустили допис з очищуючими засобами Skin Detox , то він тут: https://club.makeup.com.ua/post/43784/

Сьогодні продовження , частина 2: Зволоження шкіри 🫧

Лагідний Детокс | Joko Blend

Joko Blend Skin Detox Balancing Serum

🌿Пакування: засіб знаходиться в скляній тарі, набирається піпеткою, сама сироватка продається в коробочці , заклеєною захисною наліпкою .

🌿Консистенція: білий кремовий флюїд

🌿Запах: вже став улюбленими , фруктово-свіжий з трав’яною ноткою

🌿Головні компоненти: бакучіол для рівного тону, освітлення пігментаціі та попередження недосконалостей шкіри. Ніацинамід: для регуляції себуму, звуження пор, вироблення колагену , заспокоює почервоніння.

🌿Ефект:

Сироватка має кремову флюїдну консистенцію і наноситься на шкіру дуже легко, після тоніку вбирається буквально за 5 хвилин , залишаючи легкий сяючий фініш.

Зверху можна закрити кремом , але часто я ношу цю сироватку саме соло.

Вона ідеально та в міру зволожує шкіру , неначе знає скільки саме достатньо зволоження , прибирає почервоніння , прискорює загоєння недосконалостей.

Після використання шкіра має здоровий та рівний тон, з щоденним використанням засобу з’являється приємна гладкість та еластичність .

В спеку я користуюсь цією сироваткою без крему і моїй шкірі достатньо зволоження ☺️

Joko Blend Skin Detox Mattifying Face Cream

🌿Пакування: засіб знаходиться в скляній тарі, баночка в картонній коробці.

🌿Консистенція: білий крем легкої консистенції

Запах: фруктово-свіжий з трав’яною ноткою

🌿Головні компоненти:

зелений чай : для тонізаціі та звуження пор; бакучіол для рівного тону, освітлення пігментаціі та попередження недосконалостей шкіри. Ніацинамід: для регуляції себуму, звуження пор, вироблення колагену , заспокоює почервоніння.

🌿Ефект:

Крем має легку консистенцію і треба зовсвм небагато засобу на все обличчя. Він не створює вакууму та сауни на шкірі , дуже комфортний та невагомий.

Крем має гарні зволожуючі властивості при цьому моментально матує шкіру , не роблять глухий мат.

Шкіра має рівний здоровий тон, матовий сатиновий фініш.

З сироваткою цієї серії також носиться комфортно разом , ці продукти прекрасно працюють і соло, і в тандемі .

Загалом , я дуже задоволена якістю цієї лінійки , засоби працюють ефективно, пишаюсь такими новинками наших брендів . 🤩