Anna_feerie

Johnson's baby - не тільки для дітей))

Johnson's baby - не тільки для дітей))

Не можу сказати, що в мене багато доглядових засобів з мас-маркету, але іноді є доволі ефективні та бюджетні штуки))

Рожева олійка, думаю, знайома всім - скільки реклами свого часу було, що в підсвідомості стійко закарбувалося - після душу треба запечатати вологу за допомогою цього чудо-засобу=). Не можу рекомендувати так робити. Адже що? Адже склад цього маселка стовідсотково оклюзивний:

Johnson's baby - не тільки для дітей))

Оклюзивні засоби можуть значно поліпшити стан у випадках надмірної сухості та втрати трансепідермальної вологи через атопію, наприклад. Та не можна використовувати їх на постійній основі, лише на період гострого стану. Звісно, у немовлят зовсім інша шкіра та її потреби, тому для них роблять іншу косметику (хоч особисто я обирала б більш натуральні альтернативи).

Та цей засіб просто ідеально знімає подразнення зі шкіри ніг після гоління! Я не знаю, як він це робить, не розумію, чому органічні засоби не дають настільки вираженого ефекту, але маємо, те що маємо)). Окрім заспокоєної шкіри отримуємо також легкий приємний блиск. Тож, за таку ціну засіб дуже хороший.

Друга пляшечка - це спрей для розчісування волосся. Також з дитячої серії, але може сподобатися не лище маленьким принцесам, а й їх матусям-королевам. Я дізналася про нього з кучерявого ком'юніті, адже в складі доволі непогані компоненти (протеїни шовку, арганова олія, гліцерин), до того ж зручна форма у вигляді спрею і обіцянки зволожить локони та покращити стан волосся.

Засіб приємний, не обтяжує локони, а допомога в розчісуванні ніколи не буде зайвою)). Тож, якщо ви шукаєте щось подібне для донечки, беріть і обов'язково спробуйте і на собі)