Mila__Mi

Що по дії?

Що по дії?
Що по дії?
Що по дії?

Це був один з засобів для відновлення шкірного бар'єру, зволоження та заспокоєння шкіри від українського бренду Jole.

Та і загалом я обирала легкий зволожуючий засіб на літо для своєї комбінованої/проблемної шкіри. І потрапила у саме яблучко 🎯

P.s. я вже повністю використала дану сироватку і однозначно би повторила даний продукт.

*засоби, з якими я користувалася в додачу до сироватки ⬇️

гель для вмивання:
- https://club.makeup.com.ua/post/43534/
тонер для обличчя:
- https://club.makeup.com.ua/post/41984/

Але, вони не є обов'язковими, сироватку можна комбінувати і з іншими засобами в тих категоріях.

Напочатку засіб знаходився в захисній вакуумній плівці, що гарантує безпеку від першого використання.

Сам засіб знаходиться в скляній, напівматовій пляшці з дозуючою-помпою.

На зворотній стороні вказано: склад, рекомендації до застосування та ефект, який обіцяє нам виробник.

СКЛАД 🧪
Бета-глюкан - водорозчинний моносахарид; зволожує та надає еластичності.
Токоферола ацетат (віт. Е) - антиоксидант, захищає шкіру від забруднення та інших факторів навколишнього середовища, які призводять до ознак старіння.
Соняшникова олія - зволожує, регенерує, розгладжує та надає еластичності.
Бісаболол - заспокоює, захищає шкіру та знімає запалення.
Біоеколія - олігосахарид; стимулює зростання сприятливої шкірної флори; відновлює та захищає шкіру від зовнішнього агресивного впливу. Діє поступово, але ефективно сприяє загальному оздоровленню шкіри.
Екстракт алое вера - тонізує, зволожує, загоює та надає бактерицидну дію.
Олія вечірньої примули - пом'якшує, надає антикосиданту дію, зволожує, живить та загоює.

Як я вже написала вище, сироватка йде з дозуючою помпою. Вона добре дозується і зазвичай, навіть при різній силі натиску, вона дозується в однаковій кількості (невеличка горошина). Дозатор не плюється.

Аромат дуже приємний, косметичний, ніжний та трохи солодкуватий.

Колір білий.

Консистенція більш густої емульсії, або легкої кремової консистенції.

Я наносила сироватку на попередньо очищену та тонізовану шкіру обличчя (гель для вмивання та тонік/тонер).

І оскільки зараз стоїть добряча спека +50 на сонці (ну в моєму місті ось так), то після даної сироватки, моїй комбінованій шкірі не потрібно було закривати сироватку кремом. Тож, роблю висновок, що для жирної та комбінованої шкіри, дана сироватка спокійно замінить крем в літню пору року. Для сухої шкіри, або в холодну пору року, всім типам шкіри буде потрібно додатково використовувати крем (хоча знову ж таки, все індивідуально).

Отже, мені для одного використання потрібно 3 горошини сироватки (це якраз три натиски на дозатор). Я користувалася нею приблизно 3 тижні, зранку та ввечері до повного використання. Для такої, більш кремової консистенції такий розхід сироватки є нормальним.

Як розподіляється і поглинається⬇️
Сироватка, завдяки своїй більш легкій кремовій текстурі легко розподіляється, не білить.

Поглинається шкірою буквально за декілька хвилин. Перші хвилини шкіра така більш сяюча (не жирним млинець, а здорове, природне сяйво). Через ~ 30 хвилин, шкіра виглядає зволоженою, без надмірного сяйва.

Що по ефекту після використання?
По-перше сироватка дуже гарно зволожує шкіру, є помітний накопичувальний ефект.

По-друге, якраз таки завдяки якісному зволоженню, сироватка настільки наповнює шкіру, що підвищує пружність та еластичність шкіри.

По-третє і напевно одне з найголовніших її функцій (особливо для моєї проблемної шкіри і у період використання додаткових очищуючих засобів, які іноді викликають почервоніння на моїй чутливій шкірі), вона дуже класно заспокоює шкіру, зменшуючи почервоніння. Особливо з заспокійливим тонер бренду https://club.makeup.com.ua/post/41984/
в комбінації вони прямо 👍🏻

Тобто ⬆️ відновлювальна функція тут присутня і у якості зменшення сухості і лущення, бо якісне зволоження і заспокоєння шкіри і зняття почервоніння.

І ще один, важливий пункт, знову ж таки, для моєї проблемної шкіри, яка схильна до закупорки пір та утворення комедонів ➡️ вона не забиває пори.

Сироватка дуже гарна і вона змогла виправдати мої очікування. Буду повторювати і однозначно можу її рекомендувати 💜