avsash

Розпаковка замовлення

Розпаковка замовлення
Розпаковка замовлення

Перше, що кидається в око, це Dove. Не всі продукти цього бренду мені до вподоби, але від мила та гелей я в захваті. Гелі люблю за густу консистенцію, приємні незвичні аромати та відсутність SLS (через нього у мене іноді сохне шкіра), а мило досить економне у використанні, чудово очищує і має приємний аромат, який залишається на шкірі.

Дуже хотіла саме гель з вишнею, ледве впіймала його в наявності (наскільки я зрозуміла, саме цей аромат нещодавно з'явився на нашому ринку). З ароматом я не прогадала, смачний та вишневий (це саме вишневий цвіт, не ягоди), приємний рожевий колір та звична густа консистенція. Гадаю, що й надалі не розчарує.

Мило беру вже не вперше, перепробувала багато ароматів, але на літо вирішила взяти більш класичні та свіжі варіанти. Хоча формат у 135 гр для мене не дуже зручний, але так його вистачить на довший час. Тож гігієнічні запаси для тіла поповнені вдало.

Мило Fax вирішила взяти суто для різноманіття, бо Dove з таким ароматом не було в наявності. Можливо, воно виявиться не гіршим.

Розпаковка замовлення

Цей скраб для шкіри голови взяла на заміну його попереднику від CP-1, який вже майже закінчився. Довго на нього заглядалась, хотіла спробувати щось нове, і от нарешті він у мене. Подивлюсь як він буде в дії, але що мені одразу не сподобалось, це аромат. Він якийсь глиняно-пудровий, дуже дивний. Рятують це лише ноти ментолу в кінці (у відгуках писали, що він непогано так холодить), сподіваюсь що так воно і буде, бо ментол я дуже люблю. А може і до запаху згодом звикну😅

  • Також в процесі замовлення я згадала про тонер Bielenda, який не купувала вже декілька місяців, теж вирішила поновити;
  • Маленькі манікюрні помічники від Kodi також знадобляться (бо великі палочки від Staleks вже набридли, і виявились жахливими по якості);
  • Ну а цю бальзам-помаду від Catrice я декілька місяців тому безуспішно шукала по всіх магазинах, бо саме у відтінку 040 її ніде не було (і не дивно, бо тоді здавалось, що її придбав весь Тік-ток). Наче симпатичний відтінок, кажуть, що це ледь не точний аналог знаменитого Clinique Black Honey. Влітку навряд чи, а от восени точно буду користуватись. А ще у цього бальзаму незвична упаковка, вона майже повністю з картону, можливо, це для легшої переробки в подальшому.