DARIIAKOVACH

CeraVe❌ То що обрати для вмивання?

CeraVe❌ То що обрати для вмивання?

Колись я б посміялась,що потрібно вмиватись гелем,а не тільки міцеляркою garnier з жахливим складом. Точніше так і було,я вважала,що це супер класний засіб,а білі прищі підшкірні-це не комедони,а щось там,що пройде в дорослому віці. Так от не пройде,якщо нічого не робити. Гель для вмивання-це найперше з чим вітається моя шкіра після пробудження. Тож варто було б ретельно підійти до питання підбору.

Почну з того,що моя шкіра відноситься до нормального типу. Але має нахили до сухої взимку і до жирної влітку. Вона не змінюється,але сухості влітку просто не може бути у мене,а от взимку не до крапель поту на чолі. Тож і засоби ідеально на всі періоди життя не підібрати.

Можливо десь косметологи і дерматологи зараз зробили ось так 🤦🏻‍♀️. Але я не експерт,я експериментатор 😄

CeraVe❌ То що обрати для вмивання?

Я взагалі вважаю,що бренд CeraVe-дуже нахвалений і не відповідає ціна своїй якості. Насправді з багатьох продуктів підійшов лиш один. Викликає запалення і підшкірники. Читаючи відгуки,складається враження,що їх продукція частіше НЕ підходить,ніж навпаки. Бренд не залишив ринок...тож для мене це вже "ні". Щодо тестування на тваринах-вони це роблять. Це взагалі бренд L'oreal,тому там все однаково. А щодо ефективності,не скажу,що моя шкіра отримала неймовірний результат. Супер зволоження,зникнення запалень,гарного очищення-ні. Є постійні відчуття,що не до кінця змила,тобто залишає плівку. Враховуючи всі мінуси,я його просто не куплю.

По-перше-це український бренд,це +. Але нажаль також тестуються на тваринах. Мені особисто ця пінка не підійшла,бо вона для жирної шкіри і мою шкіру стягує. Та очищає гарно,аж до блиску. Тому її я можу рекомендувати власницям жирного типу шкіри або комбінованої (тут вже на затест)

Сам бренд цікавий,багато що можна для себе обрати. Також є пінки для всіх типів шкіри,головне обрати свою.

Приваблива ціна,гарний вигляд і ДІЯ.Бачиш за що платиш.

Я користувалась тиждень,перш ніж він почав сушити і лущити мою шкіру. Гарний аромат,текстура,гарне очищення. Бренд залишив ринок. Але знову ж таки тестується на тваринах і почав сушити🥺 Ніби так все було добре,таке враження,що все починає мені не підходити як тільки я розхвалю його тут вам🤦🏻‍♀️🤭

Але він обов'язково підійде власницям проблемної і жирної шкіри. Він крутий,його варто брати

Мій фаворит. З якого боку не глянь на нього,а він такий ідеальний. З гіалуроновою кислотою. Гарно зволожує,очищує. Це український бренд,який не тестується на тваринах. Любов з першого погляду і він точно не підведе. Моїй нормально-комбінованій шкірі підійшов. Не сушить,не стягує,не жирнить,не виблискує плівкою на обличчі. Те,що прям моє🫶🏼

Висновок один,доки не спробуєш-не зрозумієш. Тому відгуки-це круто,але кожна шкіра реагує по-різному. Та кожен з гелів дієвий і вартий уваги

А от Skinbar-це окремий вид любові,про нього є окремо looks. І тонік,і пінка,і крем для очей♥️

Не пошкодуєте,якщо придбаєте. Мені за рекламу не платили 😄 це від щирого серця. Хоча спочатку я ставилаюсь до цього бренду скептично,та що він робить зі шкірою 😍