Гала 💟 Ольга

Новий (для мене) український виробник

Новий (для мене) український виробник

В минулому місяці я переїхала. Звичайно, ця подія затратна і я не можу зробити велике замовлення на улюбленому мейкапі де все є. Мені треба дві позиції тут і зараз.

Шла по місту, шукала очима косметику. Знайшла український бренд - Весна, косметика рослинна, ТМ Vesna. Я бачила їх у Львові, але не зайшла. Тут вирішила, що треба спочатку пошукати в інтернетах.

Бренд все як я люблю:

1. Український, рослинна косметика (українські інгредієнти).

2. Є мініатюрки.

3. Ламелярний принцип в кремчиках.

4. Приймають тару на переробку😮.

Хотіла взяти гель для обличчя, але літо, постійні клієнти забрали все у відпустку, щоб в валізах не тягати банки😑

Тож крем для рук та бальзам для губ.

Бальзам для губ

Склад: бджолиний віск, масло ши, масло какао, мало авокадо, екстракт алое вера, вітамін Е, ефірна олія троянди.

Прям хотіла такий футляр, з довгою частиною, що відкурчується, не такий компактний, але який гарний.

Мені на початках трохи пощіпував, думала в складі якийсь ментол чи щось таке. Але нема. Зволожує, захищає, не пробить бридкої плівки, мені сподобався.

Крем для рук Лаванда заспокійливий

Активні компоненти: гідролат лаванди, олія ши, олія виноградної кісточки, екстракт череди.

Я хотіла крем, знаю, що на літо треба не жирний, легкий та не вагомий, але я не встояла проти лаванди. Має приємний трав'яний аромат, легку текстуру. Ніжний і заспокоює. Бережу ручки, дуже подобається.

Звичайно, як тільки в наявності з'являться пробники, я біжу, просто біжу в магазин😍

Новий (для мене) український виробник
Новий (для мене) український виробник
Новий (для мене) український виробник
Новий (для мене) український виробник