Mandarinka

Затест альгінатної маски Lunnitsa в період запалення шкіри

Затест альгінатної маски Lunnitsa в період запалення шкіри

Всім нам потрібен детокс і релакс, але що саме з цього дасть нам маска від Lunnitsa? У мене зараз запалення висипань на шкірі, а тому я скористалась альгінатною маскою, яка в першу чергу обіцяє очищення та живлення, показую що я б дописала на місці виробників.

Маска прийшла в невеличкому компактному пакуванні, з одного боку є вся необхідна інформація про продукт, нанесення, використання. Точно не доведеться додатково лізти в інтернет за уточненнями. В дизайні, як і у інших товарів бренду є натяки на натуральність (в цьому випадку, це зелена гама і листочок).

Затест альгінатної маски Lunnitsa в період запалення шкіри
Затест альгінатної маски Lunnitsa в період запалення шкіри
Затест альгінатної маски Lunnitsa в період запалення шкіри
Затест альгінатної маски Lunnitsa в період запалення шкіри

У мене маска 20 грам, розрахована на 1 використання. Відкриваємо і бачимо білий порошок без додаткових фарбників.

Важливо підготувати шкіру до нанесення альгінатної маски - вона доволі швидко застигає, а тому варто заздалегідь очистити шкіру від макіяжу та вмитися.

Я використовую для зняття макіяжу гідрофільну олію бренду https://club.makeup.com.ua/post/41053/ і гель для умивання https://club.makeup.com.ua/post/42089/.

Підготували шкіру обличчя, очистили, тепер можна розводити маску: Очистіть шкіру обличчя, шиї, декольте від макіяжу та бруду. У бамбуковій чаші розведіть прохолодною водою (≈20°С), дотримуючись пропорції 1:2 (20 г суміші + 40-50 мл рідини). Добре розмішайте, щоб вийшла однорідна суміш без грудочок, що за консистенцією нагадує жирну сметану.

Розводиться маска легко, якщо повністю слідувати інструкціям. Наносимо і чекаємо 25-30 хвилин. Навіть без таймеру ви зрозумієте, що пора знімати маску - шкіру починатиме потроху стягувати. Знімається одним полотном, за умови що всі умови виконані вірно.

(на фото я не наносила на губи і очі, хоча роблять і так), тому розводила тільки половину пакетика за 1 раз.

✅ Маска дає свіжість і пружність шкіри

✅ Видно відбілюючий ефект, позитивно впливає на висипи, запалення помітно заспокоїлись після використання

✅ По фото також яскраво видно ефект звуження пор, яке дає маска

✅ Багатий склад альгінатної маски:

  • Алантоїн: Заспокоює, загоює.
  • Вуголь: Очищує, детоксифікує.
  • Зелений чай: Антиоксиданти, знімає запалення.
  • Пробіотики: Відновлюють, зміцнюють.

Звісно я рекомендую Альгінтну маску від Lunnitsa, оскільки вона ідеально підійшла моїй запаленій шкірі, зволожила і заспокоїла мої подразнення.